Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Beszéljek vele...

Mit csináljak? Beszéljek vele vagy ne?

Figyelt kérdés
A tesóm,aki lány, hazudott nekem.Ő még nem tudja,hogy én tudom,hogy hazudott,de tőle nem várom ezt el,hiszen mindig mindenbe kitartottunk.Most meg átvágott egy kis hazugsággal.Ma találkozott valakivel,de itthon azt mondta,hogy az egyik munkatársával volt,aki lány.Mikor rákérdeztem,hogy milyen a munkatársa,a hazugság jelei látszottak rajta.Számon kérjem tőle,hogy mért hazudik?

2012. ápr. 14. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

"Mikor rákérdeztem,hogy milyen a munkatársa,a hazugság jelei látszottak rajta."


Ez MIT akar jelenteni, mármint mi az, hogy a "hazugság jelei"?

2012. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
izgatott lett és lesütötte a szemét
2012. ápr. 14. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:

"izgatott lett és lesütötte a szemét"


Ha neked ennyi elég arra, hogy meggyanusitsd a testvéredet, akkor elég szánalmas vagy.

Ez bármire utalhat, de a legkevésbé arra, hogy hazudik.

2012. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon jól ismerem a tesóm de te nem ismered,tudom mikor hazudik és mikor mond igazat
2012. ápr. 14. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:
És mégis milyen jogon kérnéd számon? Ha nem a munkatársnőjével találkozott sincsen benne semmi, valószínűleg nem akarta elmondani, hogy kivel megy el. Felnőtt ember, nem tartozik beszámolóval főleg nem a hugának.
2012. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gondolom k*rvára nem rád tartozik h kivel találkozgat....

ha nem tennél fel neki kompromittáló kérdéseket, talán nem kéne hazudnia.

2012. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!