Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rossz ha a tesómmal vagyok...

Rossz ha a tesómmal vagyok egy szobába? Külön szoba? Mit is tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16éves vagyok és van egy húgom aki 9éves anyukámmal a nevelő apámmal és a húgommal lakok együtt az a helyzet hogy nins külön szobám és ez egy kicsit aggaszt van egy barátom már lassan féléve és mivan ha ő itt alszik de nincs külön szobám mostanra kezdett ez elő jönni bennem nem vagyunk szegények mert mindenünk meg van amit kérek megkapom nem az csak anyut nem akarom ilyenekkel piszkálni hogy külön szobát akarok. Igazából várom hogy 18éves legyek szeretek anyuékkal élni csak szeretnék különszobát és ezért akarok majd elköltözni 18évessen. igazából talpra esett vagyok most is dolgoztam nyáron és tudtam gazdálkodni a pénzel abból vettem magamnak ruhákat és abból mentünk "bulizni" a barátaimmal anyutól ilyenekre egyáltalán nem is kérek :)

2012. okt. 17. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Igazából nem tudom mit tegyél de a nővérem 5 évvel idősebb nálam és mindig közös szobánk volt. Ritkán aludt itt tesóm barátja mert inkább ő ment de amikor úgy volt akkor átmentem nagyanyám szobájába. Tesód nem tud valahol aludni? Nappali vagy valamilyen szoba, esetleg barátnők? Ő most költözött el kb 2 hónapja.

15/L

2012. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Ha Nálatok alszik a barátod, kérd meg anyukádat, hogy a hugid had aludjon velük azon az éjszakán!

Ez nem gáz vagy nem gáz kérdése, szerintem. Meg lehet oldani. Régebben én is együtt laktam az ikertesómmal és ha jött a párom akkor mondtam neki, hogy menjen át anyuékhoz aludni. Ideiglenesen szerintem ez jó megoldás Nektek is.

2012. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy térelválasztó nem nagy összeg,elhúzhatós harmónika vagy gipszkarton fal esetleg?
2012. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is a tesómmal közös szobában nőttem fel, nagyon utáltam, de az volt.

Ha majd eljön az ideje, aludj Te a párodnál, esetleg a hugi aludjon aznap a másik szobában.

Vagy ha megoldható válasszátok le a szobát gipszkartonnal, vagy ha másképp nem megy egy szekrénysorral.

2012. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha a szüleid toleránsak egy kicsit, akkor megértik a problémádat, és próbálnak segíteni. Kérés nélkül is eszükbe juthatna, hogy egy 16 éves és egy 9 éves életmódja igényelne egy külön-külön kuckót. Nem lehet leválasztani a szobátokat? Akár csak valami lemezzel, s elé húzni egy szekrénysort?
2012. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

"mivan ha ő itt alszik de nincs külön szobám "


Semmi akkor alszotok 3.-an a szobában. Srácnak egy matrac a földre aztán aludhatok is.

2012. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ majd akkor megpróbálom felhozni valahogy anyunak :) az utolsó válaszolónak pedig csak azt üzenem hogy éppenséggel nem azért aludna itt a barátom hogy lefeküdjek vele ha nem csak hogy együtt legyünk és az elég fura lenne szerintem ha hárman alszunk egy szobába sőt cikinek érezném..: /
2012. okt. 17. 20:08
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha jól értem fiú vagy... Abból gondolom, hogy barátnőd van... de bocsi, ha sima barátnő, és lány vagy, én meg félreértelmezem. Ha fiú vagy, akkor pszichológiai szempontból is nagyon rossz, hogy egyszobában vagy a hugoddal! Mind a hugodnak, és neked is ártalmas... Ezt a szüleidnek is be kell látnia. Már legalább 5 évvel ezelőtt meg kellett volna ezt oldaniuk valahogy. Nem tudom milyen lehetőségetek van, viszont ha van nappalitok, akkor a jelenlegi helyzetnél még az is jobb, ha kiköltözöl oda.Vagy ha megoldható felhúzhattok egy válaszfalat: akkor megfeleznétek a szobátokat, mindkettőtöknek lenne egy félszobája. Ha lány vagy, szerintem akkor is érdemes lenne kezdeményezni: ennyi idősen mindenkinek kell egy kis tér... viszont pszichés szempontból akkor nem lenne ilyen sürgős!
2012. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

bocsi jól félreolvastam valamit:)

de szóval akkor is:)

2012. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
lány vagyok:) de látom már te is vissza olvastad köszönöm a válaszod
2012. okt. 17. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!