Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rossz ha a tesómmal vagyok...

Rossz ha a tesómmal vagyok egy szobába? Külön szoba? Mit is tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16éves vagyok és van egy húgom aki 9éves anyukámmal a nevelő apámmal és a húgommal lakok együtt az a helyzet hogy nins külön szobám és ez egy kicsit aggaszt van egy barátom már lassan féléve és mivan ha ő itt alszik de nincs külön szobám mostanra kezdett ez elő jönni bennem nem vagyunk szegények mert mindenünk meg van amit kérek megkapom nem az csak anyut nem akarom ilyenekkel piszkálni hogy külön szobát akarok. Igazából várom hogy 18éves legyek szeretek anyuékkal élni csak szeretnék különszobát és ezért akarok majd elköltözni 18évessen. igazából talpra esett vagyok most is dolgoztam nyáron és tudtam gazdálkodni a pénzel abból vettem magamnak ruhákat és abból mentünk "bulizni" a barátaimmal anyutól ilyenekre egyáltalán nem is kérek :)

2012. okt. 17. 19:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én is egy szobában lakok a nővéremmel, és van hogy a barátja is itt alszik. Miért lenne ciki gondolom előtte is tudja, hogy nincs külön szobád.


22L

2012. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
meg még az szokott zavarni hogy összetakarítok összepakolok és jön és 1perc után ugyan olyan kupit csinál mint volt és ez rossz nekem :/
2012. okt. 17. 21:23
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi is egy szobában vagyunk, a húgom 4 évvel fiatalabb. Ha a barátom itt alszik, akkor ő átmegy anyuhoz, és vele alszik, nem csinál belőle problémát szerencsére:)
2012. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A húgodnak is pedzegesd, hogy ő is milyen jól járna egy saját szobával, olyanra rendezhetné be amilyenre akarja stb.... Ha mindketten kéritek nagyobb az esély a sikerre:)
2012. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi 3-an vagyunk lánytesók és 18 éves kpromig egy szobában laktunk.

Nem olyan nagy probléma ez. Ha délután jön hozzátok, akkor hugit elküldöd valahova addig. Ha meg ott alszik a barátod, akkor viselkedjetek éjszaka, vagy hugod alhat a barátnőinél, esetleg anyukádék szobájában is. Mondjuk filmet néznek és pattogtatnak kukoricát. Ha meg nem akar menni, mond neki, h neked nem kell majd az én koromban osztozkodni, mert egyedül leszel már akkor.

Mi is meg tudtuk oldani.

2012. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!