Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A saját nővérem, egyetlen...

A saját nővérem, egyetlen testvérem kikészít. Már évek óta tart, csak én nem vettem észre. Megöl a fájdalom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 16:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Pontosan mit csinál?könnyebb tanácsot adni ha tudjuk hogy miről van szó.
2013. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem is tudom még megfogalmazni sem .... Lealáz, lejárat, valami ilyesmi. Arra törekszik hogy nekem 'rossz' legyen valamiért. És ezt elő is adja ország világ előtt, mármint persze azt hogy mennyire béna, selejtes, nem normális, beteg, gyenge .... stb vagyok.
2013. febr. 3. 16:50
 3/22 anonim ***** válasza:
esetleg féltékeny?
2013. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2013. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ő 31 én 29.

Az a helyzet hogy férfiként igy nem tudok előrébb lépni. Ilyen háttérrel. Anyánk nincs már 25 éve, Apánkat meg igyekszik elvágni tőlem. Sikerült is neki.

2013. febr. 3. 17:00
 6/22 A kérdező kommentje:
Talán féltékeny. Igen, erre is gondoltam. De nem tudom leállitani!
2013. febr. 3. 17:01
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor nagyon kit tenni nem tudsz csak annyit, hogy éled a saját életedet vagy esetleg beszélhetnél is vele nyugodt körülmények közt vagy nem tudom csak van valami megoldás még is csak testvérek vagytok biztosan szeretitek egymás annyira, hogy megoldjátok a helyzetet
2013. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, hogy beszélgetek vele, de valahogyan nem akarja elismerni , magának sem , hogy ő bizony a viselkedésével felelős a boldogságunkért. És ha felelősséget éreztetek vele, vagy érzi magán, élből elrúg, elfordítja a fejét. Ha pedig elmondom hogy nekem ez milyen rossz, akkor jön az a verzió hogy egy sz.r ember vagyok úgy ahogy vagyok. Nem tudom mivel vehetném rá hogy figyeljen. Kéne az az anyai pofon .... De az nem fog jönni.
2013. febr. 3. 18:15
 9/22 anonim ***** válasza:
Magasról tegyél rá. Én ezt tettem a helyedbe, viszont végig nézem az előadását amit ad, mosolyogva-bár mostanság már szerintem pontosan sejti, hogy tudom a háttérműsorát.Mondjuk tettem is róla.:DD
2013. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog megölni a fájdalom.


Viszont a téged ért nagyon korai veszteségek miatt is, és a nővéred hosszútávú zsarnokoskodása miatt is jó volna neked egy jó pszichiáter. Mondjuk, holnaptól.


Nem pszichológus, mert az kevés, hanem egy pszichiáter, aki trauma- és gyászfeldolgozással is foglalkozik.

2013. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!