Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan osztanám ki a testvére...

Jogosan osztanám ki a testvéremet?

Figyelt kérdés

A tesóm ha bajban van vagy ugráltatni akar, mindig megtalál engem meg anyánkat is.

Olyankor eszébe jut a kishuga meg az édesanyja.

Ha megkapta amit akart, utána pedig egyenesen csicskáztatóvá, kötözködővé, arcoskodóvá válik.

Ha nekünk kéne segíteni, eszébe se jut, hogy felajánlja, mi meg nem szeretünk kihasználni másokat, csak legvégső esetben szoktunk kérni.

Elég nagyképű pasiról van szó. Hogyan hozzam le a földre? Jogos a felháborodásom?



2013. máj. 9. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznál titeket, de ti meg hagyjátok magatokat. Egyszerű a képlet, ha ő nem segít, akkor ti se tegyétek. Csak annyit adj,amennyit kapsz, és akkor nem tudnak kihasználni.
2013. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nevezik kihasználásnak. Hogy hogyan hozd le a földre?? Legközelebb ha bajban van, vagy kell neki valami, nyugodtan lehet nemet mondani. Nyugodtan lehet neki azt mondani, hogy "bocsi, de nincs pénz," " bocsika, de most nem segítünk, old meg magad"

Ha kiakad, és hisztizik, akkor lehet neki ajtót mutatni, és felhívni a figyelmet arra hogy végül is azt kapja amit ő ad másoknak..

2013. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Erre rájöttem, én így is teszek, de anyám mégiscsak az anyja és nem tud nemet mondani. Azt szeretném elérni, hogy a tesóm nézzen magába és vegyen vissza az arcából.

Mert anyánk nem osztja ki és mindig sikerül kihasználnia, ami nagyon bosszantó.

2013. máj. 9. 11:24
 4/5 A kérdező kommentje:

2.-nak is köszi!

Igen én is így gondolom, csak mindig anyám lecsillapít, hogy egy család vagyunk meg testvérek és ne veszekedjünk.

Neki a béke a fontos. Nem bírja a konfliktusokat.

Én meg úgy gondolom, attól hogy családtag, nem kell mindenkit szeretni meg hagyni magam kihasználni.

Meg ha ő is kötekedik meg csak kihasznál, akkor tulajdonképpen egy balek vagyok, ha hagyom magam.

Döntöttem, kiosztom a méltóságos urat!

2013. máj. 9. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont emiatt a konfliktuskerülés miatt olyan a testvéred, amilyen. Ez nem is fog változni, amíg anyukád hagyja magát.
2013. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!