Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az alig 14 éves kisöcsém...

Az alig 14 éves kisöcsém bevallotta hogy meleg. A szüleim teljesen kiakadtak, anyukám már lenyugodott, de apám az nem is néz rá azóta. Nem bántja de nem néz rá sem. El kéne neki mondanom, hogy én meg bi vagyok? Csak titkolom?

Figyelt kérdés

Igazából anyukámnak mondta el, anyum meg megbeszélte apámmal, az meg kiakadt, és össze vissza kiabálta a b**ziságokat már a szomszéd is tudja a tesómról... ő a kedvenc, cuki kisöcsém... na jó az egyetlen kisöcsém... én már sejtettem róla, de sosem hoztam ezt fel. tudom hogy igaz mert láttam egyszer egy fiúval csókolózni, de csak azt mondta hogy kipróbálta... szerintetek el kéne neki mondanom hogy én meg biszex vagyok, aki fiúkba szeret bele, de lányokkal szexel, mert nem akarom hogy bajba kerüljek? csak hogy ne legyen egyedül. csak nem tudom helyes e ezt elmondani neki nem befolyásolja e, vagy még ott van hogy nehogy elmondja apámnak mert az felakasztja magát...


jah és amúgy azt mondja öcsém hogy netről ismer egy 14 éves fiút, akibe beleszeretett és találkozni akar vele. segítsek neki ebben?


16f



2013. júl. 7. 13:52
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
96%
Én a te helyedben a tesódnak mindenképp elmondanám, hogy ne érezze magát egyedül. A szüleidnek akkor mondd el, ha már csillapodott egy kicsit a helyzet, nehogy apukád vmilyen őrültséged csináljon.
2013. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
56%

uhh szegeny apad

(bocsi :)) de tenyleg)


Szerintem meg varj egy kicsit, mert meg azthiszik, hogy csak azert mondod, hogy ne maradjon egyedul az ocsed.

Es kulonben is szerintem boven eleg egyhamar szuleidnek ( foleg apadnak), hogy feldolgozza,hogy az egyik fia b_zi

2013. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
KÉÉRLEk meleg, jó? nagyon nem bírom ha az öcsémet bántják! MELEG, csak most az egyszer oké?
2013. júl. 7. 14:03
 4/49 anonim ***** válasza:
41%
nem irigylem most a szüleidet. én még inkább várnék a bejelentéssel..
2013. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
99%

Hát szerintem ha tudsz várj vele még, elhiszem most mennyire nehéz lehet neked, bár én még nem mondtam el otthon, nyugi megoldódik minden majd :) De szerintem tényleg még ne mondd el, ha kibírod akkor várj vele.


19F

2013. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
jó akkor lehet várok, de annyira szar hogy szegény kistesó magába van roskadva, és nem tudja senkivel megbeszélni, és én meg ott vagyok aki ugyanolyan félig mint ő...
2013. júl. 7. 14:10
 7/49 anonim ***** válasza:
36%

Ti még túl fiatalok vagytok ahhoz, hogy ezt egyértelműen ki lehessen jelenteni rólatok, apukád meg egy bunkó.

Várj még kicsit, mert Te magad se tudhatod.

Azt sem értem, miért szexelsz lányoKKAL, meg úgy egyáltalán egyvalakivel is 16 évesen!

Atyaúristen!

2013. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
41%

Kedves kérdező!


Nem meleg. A kávé meleg,a napsütés meleg, az anyai ölelés meleg. A férfi, aki férfiakat szeret, az nem meleg, hanem homoszexuális. Nem kéne kisajátítani, kétértelművé és szexuális felhangúvá tenni egy mindennapi, közhasználatú szót.


Mivel mindketten nagyon fiatalok vagytok még, értelmetlennek érzem a szülők felé történő bejelentést. A hormonális rendszeretek változóban van, még simán kiderülhet, hogy csak érdeklődés az, amit ti véglegesnek hisztek. A ti korotokban normális ez, de legyetek nyitottak, minden irányba. Rólad is kiderülhet, hogy teljesen homoszexuális vagy, ahogy az is, hogy heteroszexuális, sőt a tesód is lehet még bármi.


Ha úgy érzitek, ezt meg kell osztanotok bárkivel, beszélhettek pszichológussal, szexológussal is. A szüleiteket - őszinteség i de vagy oda - kár ebbe belevonni, mert csak fölösleges feszültségeket szül. A tesód nyilván már túl van ezen, de te ne rontsd most tovább a helyzetet, inkább segíts a tesódnak a támogatásoddal.


A szülőkkel elég ezt akkor megbeszélni, amikor huszonévesen már biztosak vagytok a dolgotokban.


Ezt ahhoz hasonlítanám, mint az én helyzetemet. Egy nálam jóval idősebb férfit szerettem, de a szüleimnek csak akkor mondtam el, mikor már két éve tartott a kapcsolatunk. Nem akartam őket egy párhetes kapcsolat miatt felidegesíteni, úgy, hogy magam sem voltam biztos a folytatásban. Pedig alapvetően az őszinteség híve vagyok, de a diplomácia is fontos. Nem hazudozni kell, csak keresni a megfelelő alkalmat és időt az igazság közléséhez.

2013. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
93%

Először is apád úgyis üvölteni fog veled is,bármikor mondod nekik el.A kisöcsédnek meg mond el most mindenféleképpen,de ne úgy,hogy "én meg biszexuális vagyok",mert ez így viccnek fog hatni,nem lesz az úgy jó.De vajon honnan jött az,hogy mindkettőtöknek ilyen hajlamai vannak?

AMúgy nem tudom,én eltudnám majd később anyukaként viselni,ha a gyerekem homoszexuális lenne vagy biszexuális vagy bármi,mert én nem érezném ezt szégyennek,mert én is biszexuális vagyok,meg jóval elfogadóbb is,mint egy átlagember.Szerintem tök mindegy,hogy mi van egy ember lábai között,ha nála találod meg a szerelmet,meg a boldogságot,amit az ember egész életében keres.Elmondani sosem kötelező,de ha nem akarsz mindig titkolózni,akkor jobb,ha te is teregetsz.


17/L

2013. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
74%
Akkor is meleg, ha sérti a kis porcelán lelkedet. Elég régóta így nevezik, nem tegnap találták ki.
2013. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!