Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normalis dolog hogy egy 26...

Normalis dolog hogy egy 26 eves fiu es egy 30 eves lany 1szobaba alszik? Ők testverek.

Figyelt kérdés
Szerintem ez mar nem egeszseges dolog
2013. júl. 14. 22:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

hmm egészség ide vagy oda ha máshol nem tudnak akkor ez van


gondolj egy kétszobás lakásra ahol a másikban a szülök alszanak .... pl

2013. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Már az sem teljesen normális, hogy ennyi idősen otthon laknak a szüleiknél. Amúgy ha látogatni mennek haza, akkor miért ne? Felnőtt emberek.
2013. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindenki él sokszobás villában, már miért ne lenne normális? Gondolom, nincs más lehetőségük.
2013. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban elhiszem, hogy nincs hova elköltözni, nem tudnak a fiatalok talpra állni, megélni, szóval megértem a helyzetet, és biztos, hogy önszántukból nem így lenne.

Én csak 4 éve költöztem el a szüleimtől, 28 voltam, de ma már biztos nem mernék belevágni. Akkor is épp alighogy bírtam fizetni egy lepukkant, olcsó albérletet a minimális keresetemből, ma éhen halnék a macskámmal együtt, vagy halmoznám a tartozásokat.

A lényeg, hogy sokszor az ilyen helyzet nem választás kérdése.

2013. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem olyan családot, ahol a 3 fiú meg az egy lány aludtak egy szobában. Ők is huszonévesek voltak már. Van ilyen...
2013. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mai világban ez már érthető. Ha nem tudnak elköltözni mert nem keresnek annyit vagy épp nincs munkájuk akkor ez van. Nem mindenki él több szobás házba, lakásba.

Mi 3 szobás házban élünk azt időnként én is egy szobában alszom a húgommal aki 17 éves. Igaz nem itthon lakom de elég sokat járok haza mivel apukám beteg és segíteni kell neki, az én munkám nagy részét távolról is tudom intézni interneten keresztül. Meg nem is lakom messze csak 10 km-re de ez van. Nem mindig alszom itt, csak akkor ha anyum éjszakás műszakba van vagy délutánosba, mert késő este már nincs busz, autó meg időnként kell a páromnak.

Az öcsém is itt lakik 23 évesen neki külön szobája van nem tudd elköltözni mert nem keres annyit és a barátnőjével is nem rég szakítottak így egyedül nem tudja magát eltartani sem. A barátom ha átjön ide akkor és itt alszunk főleg ha családi ünnep vagy valami van akkor a nappaliban alszunk időnként mert ott van kinyitható kanapé, hátránya az hogy egybe nyílik a szüleim szobájával de 1 éjszakát ki bírunk így.

Ez van sajnos. Én is nehezen tudtam elköltözni és munkát találni. Én mindig is a húgommal éltem együtt egy szobában, öcsém is velünk aludt de amikor már kamaszodtam meg az öcsém is akkor a másik szoba ami ahol a konyha volt eredetileg az átkerült máshova mert akkor apámék kitudták bővíteni a házat és odakerült az öcsém szobája. Mi azért maradtunk együtt csajok mert nem olyan előnyös ha egy fiú meg egy lány egy szobába van főleg az intim dolgok miatt, oké hogy testvérek, de egyes dolgok miatt is, hátrány lenne. Plusz az öcsém akkor rengeteget tanult mert nagyon kemény iskolába járt és akkor nem lehetett úgy el lenni bent hogy teljesen csöndbe. Részben ez is indok volt erre, de hosszú. A lényeg az hogy nem ciki ha nincs más megoldás.

2013. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Amíg csak alszanak,és nem szexelnek,addig nincs semmi gond.
2013. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van a kérdezőnek! Szerintem az sem egészséges ha 1 méternél közelebb mennek egymáshoz, vagy egymás után ugyan azt a wc-t használják. Az meg már maga a fertő, ha egy asztalhoz ülnek le reggelizni! Fúj!
2013. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennének testvérek,csak ismerősök,akkor normális dolog lenne?
2013. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
13%

Hát elég beteges, az is, hogy még otthon laknak.

Mi van a nemi életükkel stb?

2013. júl. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!