Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan hassak az öcsémre?

Hogyan hassak az öcsémre?

Figyelt kérdés
Kicsi korunk óta nagymamánk nevelt fel benünket de én közben férjhez mentem,az öcsém még mindíg vele él,de sajnos a nagyi elrontotta őt nagyon engedékeny volt vele és most ott járunk hogy már 20 éves és semmit nem hajlandó csinálni-lusta,egésznap gép előtt ül,délig alszik,suliba nem akar járni se dolgozni a házi munkába se segit a nagyinak KÍBORÍTÓÓÓ elvárja hogy a nagyi tartsa el,ha szólok neki hogy emberelje meg magát elvégre már nem kis gyerek még neki áll feljebb és kiabál,pedig tisztába van vele mama már 73 éves és nem él örökké,zokon fog neki esni az élet ha már ő nem lessz.:/
2013. júl. 20. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is tudok egy ilyen sztorit és nagyon csúnya vége lett.
2013. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit csinálni, majd felnő ha már nem lesz aki kitörölje a fenekét.
2013. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Monster5 válasza:
Köttesd ki a netjét :D
2013. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erre már gondoltam hogy kikötöm a netjét de a milyen idegbeteg képes lenne öszetörni a berendezést :/
2013. júl. 20. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Költöztesd el a nagymamát. A berendezésért nem kár, a nagyi pedig biztonságban lesz. Utána úgy is maga ura kell hogy legyen.
2013. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mama nem költözne el a saját házából
2013. júl. 22. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy fájdalmas, de szerintem semmit sem tudsz tenni. Hagyd, hogy kiforrja magát a dolog. A nagyid (sajna) nem él örökké, az öcséd hamarosan észreveszi, hogy mekkora barommságot csinált.
2013. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!