Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Akinek féltestvére van az...

Akinek féltestvére van az mennyire érzi "igazinak" őt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen.

10 éves voltam,amikor anyám és mostohaapám összekerültek,13 amikor öcsém született.Sosem gondoltam rá úgy,hogy nem 100%-ig a testvérem,hogy ő féltestvér csak.

Ő a testvérem és kész.

2013. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Sőt, a mostohatestvéreimmel is jóban vagyok, őket is a testvéremnek tekintem.
2013. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóimnak is mindnek van féltesvére. Sose volt az, hogy kilett volna az hangsúlyozva akármelyik szájából,hogy csak féltestvérek. Mind azt mondta az adott illetőre, hogy a testvére és kész.


Egyikőjüknek a gyereke is hasonló helyzetbe született bele. Neki is van két fél testvére. Neki viszont annyival másabb a helyzet, hogy nem együtt nőtt fel velük. Értsd 200 kmre tőlük. Ő náluk se éreztem ezt sose.

2013. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudom,hogy a testvéreim, de nincs túl szoros kapcsolat köztünk. De lehet,hogy a 10-11 év korkülönbség :)
2013. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha én még a rendes testvéremet sem érzem igazinak.. a féltestvéremmel nagyon nagy a korkülönbség köztünk, ráadásul én kb két éves koráig éltem a szüleimmel, aztán elköltöztem, így még kevesebbet találkoztam vele. Szóval, nem túl szoros a kapcsolatunk. Talán majd ha idősebb lesz, de nagyon emlékeztet az egykori mostohaapámra, őt meg szabályosan gyűlöltem, így elég nehéz.
2013. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én öcsém 10 évvel fiatalabb. ő az öcsém és kész.


De apám fia, na az nem az öcsém, ha kérdezik, hány tesóm van, ő eszembe sem jut. De vele sosem éltem együtt és apám már el is vált a gyerek anyjával.

2013. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy tekintek rá, mint az édesre. Mi úgyis nevezzük egymást, hogy "édes-féltestvérek".
2013. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Évente 3-4-szer találkozunk,úgy hogy nem nagyon. Sosem éltünk egy fedél alatt,sőt én azt is megkockáztatom,hogy irigy rám,mivel apa engem felnevelt,őt meg nem úgy,hogy a szülei együtt voltak.
2013. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
100% -ig, <3
2013. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Ő az én bátyusom és kész, nem számít hogy más apától vagyunk. (A vicces az, hogy a szemünkön kívül semmi hasonlóság nincs köztünk, szóval le is tagadhatnánk egymást akár.:D)
2013. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!