Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti így szívesen tartanátok...

Ti így szívesen tartanátok testvéretekkel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egy igazi idegbeteg. Már velem is, pedig én most babát várok. Semmi nem tetszik neki és irigy is. Mindenkit kritizál. Hová megy nyaralni, mit vesz fel, hogy beszél, mindenki paraszt, ő az okos, ő a top quality dolgozó, az összes munkatársa helyett ő dolgozik, a főnöke is hülye. A családtagjaival úgy beszél, mint akit a seggéből húzott ki. Semmi nem jó, mindig gyomoridege van... én nem szeretnék ebből a jelenlegi helyzetemben semmit érzékelni. Az igazság az, hogy az életkörülményei miatt ilyen, amiből én már kismilliószor próbáltam kirángatni, de az sem tetszett. Szeretném vele a kommunikációt korlátozni, de nem tudom, hogy meddig mehetek el.
2013. szept. 17. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Most nyugalomra van szukseged, ha o ilyen, es nincs tekintettel senkire, akkor igy jart.
2013. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Marylu ***** válasza:

Szia én is voltam ilyen helyzetben. Elösször gondold végig, hogy lehet valami alapja, hogy igy viselkedik. Ha esetleg meg nem, akkor nem csökenteni kell a beszélgetést hanem egy kis időre megszüntetni had jöjjön rá hogyan is viselkedik. Nem

egyszerü ezt végig csinálni de most kapcsold ki az agyad és csak a baboddal foglalkozz, csak rá jön ö is hogy ez igy nem lesz jo amit csinál. Atelod is csak annyira vedd fel, hogy megmond neki mit gondolsz hogy változtasson mert különben elvesztitek egymást és tedd le aztán hagyni hadd gondolkodjon. Hidd el ha szeret téged és fel fogja amit mondtál neki akkor nem lesz gond.

2013. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!