Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tenyleg ekkora szemet lennek?

Tenyleg ekkora szemet lennek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ocsemmel egy gepen osztozunk..es hat ma nagyon sooat jatszott, mar legalabb ket oraja nyomta. Ekkor odamentem, hogy jatszani szeretnek. Azt mondta hogy nem, mert meg kell varnom mig befejezodik ez a menet ( dota2-vel jatszik, mellesleg ott egy menet atlagban haromnegyed ora). Epp egy perce kezdte el a jatekot. Azt mondtam: legkozelebb en is azo nelkul felalok ha most idejohetek. De nem akart engedni. Rohadt ideges lettem mert jem akartam varni, ezert kinyomtam a gepet. Most komolyan ekkora genya vagyok emiatt ? Lehet hogy piti problemanak tunik de koztunk ez mar hosszasan megy. 17 / f o pedig 14 / f elore is koszonom a valaszokat.

2013. okt. 26. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát valahogy meg kell oldani a problémát:) legközelebb majd feláll időben a géptől.

Én a két gyerekemet szoktam így szabályozni, bár már ritkán van rá szükség...ha nem áll fel időben, ahogy megegyeztek, én nyomom ki a gépet.

2013. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A gépek szeretik a szabálytalan áramtalánítást....

Egyszerűbb lenne időben megszabni ki mikor gépezik, és a gép se sínylené meg.

2013. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért hittem azt,hogy lány vagy?
2013. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Mindig az erősebb kutya baszik.
2013. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább előre beszéljétek meg, ki mikor, meddig gépezhet.


Ha szépen kérte, hogy hadd játssza végig, akkor nem a legszebb megoldás.

2013. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
17 évesen lehetne némi eszed. Ha tanulásra kellett volna megérteném, de így? Foglald el magad. Tudod mi az hogy könyv? Esetleg mert szép idő van az hogy szabadtéri program? Pl akár csak egy séta? De egy nyelvtankülönóra is jó alternatíva lenne neked ahogy olvaslak.
2013. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnél le van korlátozva, hogy ki mennyit gépezhet ami 45 perc, és ott úgy van hogy ha az idő letelik akkor a gép magától kikapcsol és nem tud bele visszalépni :)

Próbáljátok ki, szerintem megéri, és így nincs vita azon hogy kié a gép.

2013. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt hogyan lehet beállítani?
2013. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Úr isten. Mintha magamat látnám, az öcsémmel. Mikor én 13 éves lettem, ő meg 9, akkor mondtam neki, hogy 2 óránként váltjuk egymást... Ez pár évig ment. Utána volt egy csőtörésünk, elpusztult mint a két számítógép ez idő alatt, és megkértem szüleimet, hogy akkor ne egy, hanem két gépet vegyenek, mert ezt én nem tudom tovább csinálni, hogy épp csinálok valamit, és meg kell szakítanom az egyességünk miatt.

Azóta ő már 13 éves, én meg 17. Tökéletesen megvagyunk így. Ha engedik az anyagiak, próbálj venni egyet.

2013. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Azota mar megbeszeltuk a dolgot. Amugy nem vagyok ilyen, csak alkalmankent felkapom a vizet :( tisztaban vagyok azzal is hogy nem tesz jot a gepnek. #6: idegessegemben irtam ki a kerdest, raadasul mobilrol, es nemigazan erdekelt mit irok el..ugyhogy legyszives szallj le a helyesirasomrol, es tanuld meg, hogyan kell tisztelettel beszelni masokkal.
2013. okt. 26. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!