Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Évek óta lopkod a testvérem,...

Évek óta lopkod a testvérem, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
A hugom évek óta lop a családtól, nem vagyok otthon vagy néha az sem zavarja csak kimegyek a szobából 2 percre és máris elűnik valami. Bemegy a szobámba, elveszi ami kell-lányos kis cuccoktól egészen a pénzig bármit. Persze nem csak tőlem lop, hanem anyukánktól: pénz itt is, drága parfüm, nevelőapánktól is pénzt. Már többször lebukott, úgy, hogy ott volt zsebében ,táskájában amit ellopott, az orra előtt vettem ki és mindig kitalál valami hülye mesét. Egyszer sem ismerte be, pedig tényleg egyértelmű volt, hogy ő vette el.

2013. nov. 22. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
jelentsd fl, vagy vidd el pszichologushoz
2013. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én jól nyakon vágnám!
2013. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

öcsém egyszer lopta el a zsebpénzem és az egészet chipsre költötte:D

Annyira pipa voltam hogy nem elég hogy ellopta de még hülyeségre is költötte hogy akkor adtam le az első nyaklevesét életében és még pördült is egyet.Azóta nem nyúl semmihez ami az enyém.

2013. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%

csak gyakorol...

Hagyjátok kibontakozni...Egy szép napon még milliókat hoz a közösbe,meglásd!

2013. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

7. parancsolat: Ne lopj!

Törd el a kezét, megérdemli.

2013. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Következő lopásnál jól pofán vágni. Legközelebb kétszer is meggondolja.
2013. nov. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szégyenítsd meg a barátai előtt, akkor valószínűleg tényleg meggondolja legközelebb. Hozd mindenki előtt szóba, hogy már megint a tőled lopott körömlakkal festette ki a körmét, és hogy anya kéri vissza azt a 25 000 forintot, amit 3 hónap alatt összesumákolt.

Vagy hívd fel a barátai figyelmét, akár bizalmasan, hogy ne hagyjanak elöl értéktárgyat (kesztyűtől kezdve könyvön át semmit, pénzt meg főleg ne), mert enyveskezű a kis barátnőjük.

Hány éves egyébként?

2013. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Barátai nem nagyon vannak, csak a munkahelyéről van egy lány akivel jóban van. 19 éves.
2013. nov. 22. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!