Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Anyáék elutaztak. És a nővérem...

Anyáék elutaztak. És a nővéremmel nem jövünk ki jól ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
A testvérem és a barátja mindig velem veszekszik mert azt hiszik nem csinálok semmit pedig sokszor segítek.De ők csak mondják és én mg vissza szólok nekik ilyenkor mit lehet csinálni??És anyáéknak nem akarok szólni erről. :(
2014. febr. 1. 13:28
 1/4 sterling.archer ***** válasza:
17%
A noveredet szivasd agyon XD Pl tegyel valamit a samponjaba,a palijat meg vagd szajba,es kuld haza ha nem tetszik neki valami.
2014. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt szoktam hogy vissza vágok nekik valamit de ilyet nem csinálok és már nem szólnak hozzám csak ha nekik valami eszükbe jut,hogy bent vagyok anyáék szobájába és ilyenkor szólnak csak hozzám jó formán meg köszönünk és ennyi.
2014. febr. 1. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Írjatok egy listát arról, hogy ki mit csinál amíg a szülők nincsenek otthon. Így ők is látják, hogy megcsinálod a részed.

És tessék a pasit is befogni, ha okoskodni van ideje akkor a felmosót is megtudja fogni.

2014. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is mindig visszadumálok a tesómnak... Szerintem is szivasd meg a nővéredet, és a pasit pedig fogd be vagy küld haza!

Én legalább is ezt tenném:)

2014. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!