Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fura dolog ha a tesómmal...

Fura dolog ha a tesómmal legjobb barátnők vagyunk?

Figyelt kérdés
Nekem is vannak rajta kívül barátnőim és neki is vannak rajtam kívül. De nagyon sokat vagyunk együtt hiába nem lakunk már együtt. Legalább heti egy közös progi van, de általában több is. Senkivel se tudok annyi mindent megbeszélni mint vele, pedig sokat beszélek a többi barátnőmmel is. Vannak akik ezért furán néznek ránk, hogy testvérek legjobb barátnők. 19/L tesóm 17/L Bocsi a szóismétlésekért :D

2014. febr. 5. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

nekem nem fura, mert ugyan így vagyok én is a hugommal. Nincs is köztünk nagy korkülönbség, bulizni is együtt járunk. Persze veszekedni is szoktunk.

Miért gondolják ezt furának?

2014. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Miért lenne fura?Testvéredben jobban megbizhatsz, mint a barinõidben.Ha furának tartják inkább az irigység lehet.
2014. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagyon jó, hogy ilyen jól kijöttök. Akinek ez furcsa, lehet, hogy mást szokott meg. Sok testvéri kapcsolat sajnos olyan, hogy még az utcán sem köszönnek egymásnak.
2014. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem fura :) jó ha az ember számíthat a testvérére :)
2014. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem furcsa, én is így vagyok a húgommal. Nagyjából azonos az érdeklődési körünk és a legtöbb hobbink is ugyanaz, így nem csoda, ha jól kijövünk. Még a baráti körünk is azonos. Én örülök, hogy így alakult, a közös barátainkat sem zavarja. De kaptam már olyat is, hogy betegesek vagyunk (nem tudom mi ebben a beteges, mondjuk), de még a saját családunk is nagyon kampányolt egy ideig, hogy ne legyünk ilyen sokat együtt. Ahelyett, hogy örültek volna, hogy nem marjuk szét egymást és jóban vagyunk. Sok testvér hozzá sem szól a másikhoz, szerintem mi jobban jártunk. :)
2014. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem speciel szokatlan ez a helyzet mivel én sohasem számíthattam a tesómra... szabályosan utálom.

Azért az jó nektek ha ilyen jól kijöttök, pláne hogy ilyen kevés a korkülömbség.

2014. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem, inkább irigylésre méltó, kevesen mondhatják ezt el magukról.

Örüljetek neki, és dolgozzatok rajta, hogy ezt semmi és senki ne tudja kikezdeni.

2014. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Viccelsz, ugye? :) 28/n, 18/l és nincs olyan barátnőnk aki többet tudna rólunk, mint mi egymásról... Persze, vannak más barátaink is, közösek is, de a testvéred akkor is az marad, ha épp nem vagytok jóban... :)
2014. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Irigylésre méltó :)
2014. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem ez egyeltalán nem fura, inkább nagyon jó és irigylésre méltó dolog :)
2014. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!