Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerelmes vagyok a féltesómba?...

Szerelmes vagyok a féltesómba? Beteges dolog? Nem együtt nőttünk fel.

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 05:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg ez csak egy átmeneti vonzódás és hamar túl leszel rajta .
2014. febr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem beteges, különösen ha nem együtt nevelkedtetek. Viszont próbáld úgymond elfelejteni a szerelmes érzéseket, mert ha komolyra fordulna a kapcsolat akkor az vérfertőzésnek számitana és beteg utódok születhetnének!
2014. febr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Tényleg próbáld meg elfelejteni. Ha megtetszik valaki más, vagy összejössz valaki mással szerintem majd elfelejted. Az is lehet, hogy ez az érzés csak rövid ideig tart, és amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is megy.
2014. febr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Felejtsd el mihamarabb

2014. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Még féltesóknál sem egészséges a szerelem. Ha nem együtt nőttetek fel akkor érthető hogy beléhabarodtál. De próbáld túltenni magad rajta.
2014. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Ez amúgy hülyeség,hogy vérfertőzés! Ahol én lakom vagyis legtöbbször itt vagyok,itt van egy házaspár akik saját unokatestvérek és van 2 lányuk! És teljesen egészségesek :). Szóval én szurkolok nektek! Persze én nem jönnék össze rokonnal!
2014. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Unokatesók hivatalosan is házasodhatnak de a féltesók nem.

A zsidók is azért uralkodtak el a világon mert belterjesen szaporodnak. Ezért okosabbak másoknál minden populációban.

2014. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 idrzsupos ***** válasza:
100%
Az, hogy milyen érzés borít el-nem bűn. De tudván, hogy féltestvér: ne tápláld ezt az érzést. Értesd meg magaddal: nem lehetsz a féltestvéred párja, sem a szeretője. Mert pl. -jó esetben- ő nem akarja- , mert büntetik , mert ha netán egy gyereket hoztok össze: sokkal több esélye van betegen születni- senkinek nem lenne jó. Akár beszélsz vele, akár nem: akarj mást, akkor is, ha nehéz. Ha szereted, akkor hagyd ezt az egészet! Fő kérdés persze: jót akarsz neki- ezért elengeded- vagy birtokolni akarod: akkor csak önző érzéseid vannak, amit duplán nem jó táplálni.
2014. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Azért nem teljesen egyértelmű mit jelent nálad a féltesó. Vagy lehet én értem csak félre. mert ha nevelőapádnak mondjuk másik kapcsolatból származó gyereke van úgy efektíve semmi vérrokonság nincs köztetek. tehát végülis nem vérfertőzés.
2014. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a féltesóknál az egyik szülő közös. A új házasságba vitt két gyerek nem féltesó, bár nem tudom hogy azt minek nevezik. De ebben az esetben a kérdésnek nem lenne semmi értelme mert azok között semmilyen vér szerinti rokonság nincsen.
2014. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!