Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg szemét voltam? Nagyon...

Tényleg szemét voltam? Nagyon bánt a dolog!

Figyelt kérdés

A nővérem és anyukám mult héten meglátogattak minket, nagyon távol élünk egymástól, nekem most 9 hónapos a kisfiam, és a nővérem elhozta a 3,5 éves kislányát is. Imádom azt a gyereket, ahogy a nővéremet is, viszont durván kiakadtam második nap. Etettem ebédkor a kisfiamat, és mivel nálunk csak egy etetőszék van,a konyhaasztal pedig a hugimnak nagyon magas volt, mondtam, hogy ebédeljen nyugodtan a nappaliban, ott van egy dohányzóasztal. Megkértem szépen a nővéremet, hogy figyeljen a kislányra, hogy ne szórja szét a kaját, mert alig tudtuk kiírtani a hangyákat. Persze a hugi kiszórta, ami nem is baj, hisz gyerek, de a nővérem csak nézte. Mondtam neki, hogy szedje már össze a nagyját, majd befejezem, csak etessem meg a kicsit. Erre látom, hogy a férjem szedi össze a maradékot, a nővérem meg röhög rajta. Valamiért baromi ideges lettem, és mondtam a nővéremnek, hogy én őt kértem meg, meg hogy a kislány már nem olyan kicsi, hogy hagyja dobálózni az étellel, kár ráhagyni ilyeneket, csak a baj lehet belőle, erre az unokahúgom ezt mondta: Kuss nénje, köcsög vagy! Csak néztem...nagyon kiakadtam, mondtam, hogy jó lenne, ha megnevelné kicsit, de persze most én vagyok a szemét, aki mindenért rászól a gyerekre...

Olyan szomorú ez az egész, olyan ritkán találkozunk...

Mit kéne mondanom neki, ha felhívom? Vagy hagyjam?


2014. márc. 1. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nehogymar bocsanatot kerj. A gyerek egyebkent az otthoni peldat utanozta, a novereddel igy beszel a ferje.

En biztosan kikuldtem volna a gyereket a szobabol 3 percre, amiert csunyan beszelt.

2014. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy szemét a nővéred rossz anya(ilyen téren) és a gyereke neveletlen
2014. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem neked kéne rosszul érezned magad. Te láttad őket vendégül napokig, és volt egy kérésed, amit nem vettek figyelembe. Amit a kislány mondott....azt inkább hagyjuk! Nyugi, nem lesz harag köztetek, és legközelebb is menni fognak. :)
2014. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Jogos, én magam nem bírom moderálni magam ilyen esetben.
2014. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jogos, elmondhatod a véleményed bármiről, normális keretek között, lekussolni meg nem ér. Nem kellene emiatt felhívnod, ő tartozik bocsánatkéréssel. Hagyd a francba, nevelje úgy a gyerekét, ahogy akarja, nem a tied, az övé.
2014. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Na nehogy te könyörögj bocsánatkérésért! Meg engedted, hogy a kiscsaj a nappalaiban egyen. A te férjed szedte össze a kaját + a kicsi szól be neked. Én tuti azonnal elküldem volna őket a jó........... és ki is dobtam volna őket. Ha nekik itt nem jó akkor lehet menni máshova!!!!
2014. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ejha. Nem mintha én annyira öreg lennék (kamasz vagyok) de így még én sem szoktam szülők , rokonok , vagy a család jelenlétében így beszélni. Tanácsot így nem nagyon tudok adni , de nem te voltál a szemét!!!
2014. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Off: anyukátok mindeközben mit csinált?
2014. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Anyukám anyósomnál volt, nem volt itthon.
2014. márc. 1. 21:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hívd fel őket, én biztos nem keresném a kapcsolatot velük. Ami történt az nem a te hibád!
2014. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!