Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy alkoholista batyam 14/F?

Van egy alkoholista batyam 14/F?

Figyelt kérdés

par eve kint lakik angliaba azelott (anyamnak betorte a fejet mindenapi veszekedes ugy notem fel) latogatoba szokott

sajnos jonni karacsonykor meg nyaron 1 honapot... es hat jo erobe vagyok meg edzett az elet, de beiratkoztam boxra is...

szerintetek augusztusra heti 3 edzesel megtudom majd vedeni a csaladot? (noveremet, anyamat, batyamat aki rohadt tejbe

papi gyerek) szal rajtam mulik sok minden.. nem egy eros ember csak mig kicsi voltam ugye nem volt ugy mondt "ferfi" a

csaladnal.. nagyon sz*r volt :/ 14/F


2014. ápr. 3. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg, de nem ártana a sulit is szorgalmazni.
2014. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet, h az én felfogásommal van baj, de hol van pl az apa? meg a kérdésen túl nem látom az alkoholizmusra utaló jeleket...

Viszont a fogalmazás nem megy, és a helyesírás sem. Inkább arra gyúrj heti 3*

2014. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nehéz az alkoholizmusból kikeveredni, de nem lehetetlen. Mond neki hogy sportoljon helyeztte, az is beindítsa a hormonokat
2014. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ahh kosz a segitseget, a kotekedesen kivul nem megy senkinek semmi, gyerek vagyok bocsanat hogy meg nem vagyok eleg erett, es hogy tellrol nem nagyon megy a helyes iras.... na akkor majd megoldom egyedul
2014. ápr. 3. 21:31
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha valaki nem tud helyesen írni, miért fogja mindig a telefonra? Ott is ugyanolyanok a betűk, mint számítógépen!
2014. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lepofozod :) Ahogy olvasom nagyon kemény lehetsz
2014. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ne hősködj

a hősökből lesznek a hősi halottak

ahhoz te még fiatal vagy

2014. ápr. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erőszakkal nemfog menni...ugy gondoltad pár pofonnal lerendezed majd? :)) Neem az nem megoldás,az jó ötlet,hogy edzésre jársz,igen,augusztusra edzett leszel és erős!Látogatás alatt probáljatok nem tartani alkoholt otthon,anyuddal közösen meg igen is emlitsétek meg bátyádnak,azért ne jöjjön haza,hogy részegen verje a nyálát ittasan a családja előtt....Hány éves a bátyád?
2014. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
32 lesz... az a baj hogy megveszi maganak siman mert jol keres kint kulfoldon, es mivel tulajdon resze van ezert kivagni se lehet.... keseriti a csalad eletet :/
2014. ápr. 4. 11:57
 10/10 anonim ***** válasza:
8/9 es vagyok....hát akkor van egykis sanda gyanum!anyud többet tudna neked mondani...nemhogy a bátyád tesz le az asztalra?jól keres,nincs ''férfi a háznál''ő tart el beneteket.....hm?
2014. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!