Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nektek milyen egy normális...

Nektek milyen egy normális testvéri kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mekkora a kor és személyiség különbség köztetek és a tesótok között? A ti kapcsolatotok milyen? Mit jelentene nektek a normális vagy jó testvéri kapcsolat? Változtatnátok valami, és ha igen, mit?

2014. ápr. 12. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pl. gyűlölöm a hugomat.Egy ribi.Szóba se állunk egymással egyáltalán.(Hozzá kell tennem,hogy egy házban élünk.)

Milyen egy jó kapcsolat?Ilyen semmiképp. :/

2014. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

köztünk 4 év van. (lányok vagyunk)

gyerekként nagyon jól kijöttünk,rengeteget játszottunk együtt. aztán amikor a húgom kamasz lett akkor sokat vitatkoztunk,és kevesebbet beszélgettünk.teljesen más az érdeklődési körünk is mindenben.

aztán amikor túl jutott a kamaszkoron,akkor ő is sokat változott,és jobb lett a viszonyunk.amióta mindkettőnknek gyereke lett mégjobban megértjük egymást.


az öcsém 12 évvel fiatalabb nálam,ő már inkább a "gyerekem" volt mint a testvérem. mivel nagyon hasonlítunk egymásra ezért vele is mindig jól kijöttem.most ő a kamasz ugyhogy ez miatt elkezdődtek a viták is,de remélem hamar kinövi..


én semmin sem változtatnék-igaz hogy néha "öltük" egymást,de ha gond volt mindig kiálltunk egymás mellett.

2014. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bátyám 1,5 évvel idősebb nála. Gyerekkorunkban nagyon jól elvoltunk, közel voltunk egymáshoz. Aztán kamaszkorban kb 15-16 éves korunktól eléggé eltávolodtunk, alig beszéltünk. Gimi után, a kamaszkorból kinőve ismét olyan a kapcsolatunk, mint régen, sokat filmezünk, járkálunk el közös barátokkal, ilyenek.
2014. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nálunk hárman vagyunk testvérek itt most be látom én vagyok a hisztis kamasz korban sokszor teljesen véletlen vagy rossz kedvem miatt törnek ki a veszekedések. (ők is ugyan így.) két testvérem van mind kettő nagyobb. Báttyám nagyon bolond olyan testvéresen társam nagyon bolond és sok hülyeséget csinál de tűzbe tenném érte két kezem!:) Nővérem egy határozott jelem nem valami bújós. Soha nem emlékszek rá hogy megölelt, megpuszilt volna. De emellett hozzá is közel érzem magam. Úgy érzem első kérdésre válaszolva hogy a kor a nővéremmel 7 év báttyámmal pedig 9év. Személységünk rettentően más. Úgy gondolom normális kapcsolat megvan.:) Változtatni nem változtatnék mert úgy gondolom nem ölnénk egymást unalmas lenne az élet.
2014. ápr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 ikrem van. Persze nagyon jó a kapcsolatunk és egy suliba járunk ( 14/L) , csak néha nagyon zavar hogy kevernek minket.. és saját baráti körünk sincs. Egyedül sehova sem "merünk" menni mert az olyan furcsa, mint ha nem lennék egész. Barátkozni nem igazán tudok, a legjobb barátaim az ikreim . Szóval ez szerintem így teljesen normális, a szüleik szerint nem. ( Pszichológushoz járatnak minket, meg mindent kitalálnak hogy külön legyünk)
2014. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegnap 20:20-as vagyok: személyiség különbség szerintem nagyon sok van. Érdeklődési körünk is teljesen más .. ( ennek sok hasznát vesszük a suliban )
2014. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én most 15 vagyok,az öcsém 1.5 éves,úgyhogy sokmindent nem nagyon tudok mondani,de nagyon szeretjük egymást és mivel csak féltesóm és kéthetente látom,nem tud halálra idegesíteni,mert máshogy nem is bírnám,de így nagyon jó és rülünk is egymásnak.Kiskorom óta akartam kistesót,de sose "kapam" ,magányos gyerek voltam,így most nagyon ragaszkodok hozzá
2014. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!