Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testverem szakitott a...

A testverem szakitott a baratnojevel, csunya dolog lenne osszejoni a lannyal?

Figyelt kérdés

Masfel evig voltak egyutt, a tesom megcsalta es le is bukott igy ert veget a kapcsolatuk. Mikor megismerkedtek nekem mar nagyon tetszett csak meg batorsagot gyujtottem es baratkoztam vele.

Nem tudta senki, hogy nekem tetszik

Mikor ossze koltoztek en kulfoldre koltoztem es most is itt elek. Mar szo volt rola, hogy ok is ki jonnek.

Arra gondoltam, hogy ki hivom hozzam es megprobalom lesz ami lesz.

Csak azt nem tudom a tesom mit szolna (szuleim biztos kiakadnanak).

31F


2014. jún. 4. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Annyi, de annyi nő van a világon! Miért pont ő kell neked? Ne kavard a szart, keress mást!
2014. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
mivel tesód lépett félre talán nem annyira gáz, mivel nyilván már nem is szerette a lányt
2014. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Az oké, hogy a tesód szúrta el, de én nem bocsájtanám meg. Testvér/barát nője mindig tabu.

Csajnak is bejössz?

2014. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Andizsuzsi ***** válasza:
35%

"a tesom megcsalta es le is bukott"


Nem, így egyáltalán nem lenne csúnya dolog.

2014. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom de nekem nagyon bejon. Azert jottem ide hogy elfelejtem de ez sem sikerult.
2014. jún. 4. 15:06
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2014. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

meg haver exevel sem foglalkoznek, nemhogy testver exevel

31 evesen lehetne tobb sutnivalod...

2014. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti, hogy nem tenném ezt a helyedben, nálam ez tabunak számít.
2014. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Haragudni fognak, de ilyenkor kell végig gondolni, hogy megéri a te boldogságod feláldozni tesód boldogságának oltárán?


Egy élete van az embernek, és nem is túl hosszú, szerintem néha önzőnek kell lenni, és nem mások kedvében járni.


Ha azért mentél ki, hogy elfelejtsd, de még így se ment, akkor te nagyon belehabarodhattál abba a lányba, a tesód meg nem becsülte meg. Szíved mélyén úgy gondolod, hogy tesód megérdemli, hogy foglalkozzanak az érzéseivel ebben az esetben?

Szerintem ha neki már nem kell, elrontotta a dolgokat, iszonyat nagy irigység "csakazértse" engedni a ti boldogságotokat.

2014. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem lettek volna együtt, csak pár hónapig akkor azt mondom, oké, próbálkozz meg vele. De azért másfél év...sok. Ráadásul nem tudhatod, hogyan érezz a csaj. Lehet elege van az egész családotokból. Amúgy szerintem az ilyen undorító. Rajta kívül, van még egy pár nő a Földön, neked mégis a tesod exe kell. De te tudod, azért készülj fel az elutasításra.
2014. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!