Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan értessem meg unoka...

Hogyan értessem meg unoka tesómmal, hogy ne pusztítsa, kínozza már az állatokat? Vagy úgy sem érti meg?

Figyelt kérdés

13 éves, és kínozza a gyikokat, megfogja, nem engedi el, bele rakja a hordó vizbe, hogy ússzln, nem engedi kijönni, kint bográcsozni voltunk, bement a chemotoxért és elkezdte lefújni a bogarakat a földön! Azt kő, csak a kártékony állatokat írja! Ha bejön egy légy, darázs, egyből csapja le meg se próbálja kiengedni!


Hogy értessem meg vele, hogy ne legyen már állat kínzó? Szerintem az ilyenekből lesz aki felakasztja a kutyát fára, bele fojtja a macskát a vízbe!



2014. jún. 20. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
üsd pofán.
2014. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy erőszakot alkalmazz! Akkor csak még rosszabb lehet a helyzet.


Beszélj, próbáld megértetni vele hogy ez így nem pálya.

Mást te sem nagyon tudsz tenni.

2014. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem érti meg,ez vele született dolog,pszichiátriai eset.

Ami még rosszabb,hogy ezek később sem ismernek határt, 0 empátia,ki tudja miket csinál 20 évesen,ha 13 éves szarosként állatokat kínoz.

2014. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

gyikot nem ertem, az aranyos, meg a nem zavaro bogarakat se, azokat en is kiviszem.

de nehogy ma ezeket a mocskos szemtelen legyeket szunyogokat ne olje meg.

2014. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Döglött állat rohasztás nálam bevált. 12 éves koromig elég durva mógszerekkel öltem állatokat pl 3 éves koromban átszúrtam egy botot egy rohadt nagy varangyon, élve hagytam megdögleni, kiszúrtam a botot a földbe, a béka ott volt rajta. Halakat olajjal öntöttem le, élve raktam a mikróba, de azóta van egy sarok a kertben, ahova döglött állatokat viszek, ha találok, rendszeresen látni engem döglött macskákkal, sünökkel járkálni a városban, de azóta tényleg nem bántom őket. Embert meg sose bántottam például.
2014. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a szüleivel beszélj, hogy sürgősen vigyék el pszichológushoz, mert az ilyenekből lesznek gyilkosok...
2014. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek meg együtt a Tavasz, Nyár, Őszt, Tél, Tavasz című filmet.
2014. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én biztosan pofán verném, de ugyan azt kéne vele csinálni mint amit ő tesz az állatokkal.
2014. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
#5! Hát be is b*szna ha embert kínoznál!!
2014. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!