Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Köztetek hány év korkülönbség...

Köztetek hány év korkülönbség van a testvére (i) ddel és milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok kort is, úgy értem, hogy most hány évesek vagytok, valamint, ha az évek alatt más volt, akkor azt is.


pl: Köztem és a húgom közt közel 3 év van. Gyerekként katasztrófa volt a kapcsolatunk, a 20-as éveinkben volt, hogy nem is beszéltünk, most a 3. x-et tapossuk mind a ketten, és épp okés.


Igazából csak az érdekelne, hogy tényleg mekkora korkülönbség az ideális.



2014. júl. 4. 18:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
9 évvel idősebb nővér 11 évvel idősebb báty.... katasztrofális mind a kettővel (persze mindenki egyből "miért nem vagy velük jóban?" sz*rnak a fejemre) 16/L
2014. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm 8 évvel fiatalabb tőlem. Egyáltalán nem beszélünk, ráadásul külön lakunk. Nem is jövünk ki egymással.
2014. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két testvérem van, ikrek, 11 évesek, fiú és lány. Én pedig 16 vagyok, tehát 5 év különbség van köztünk. Eddig megvoltunk nyugalomban (viszonylag), de az utóbbi 1-2 évben az öcsémmel borzasztó a kapcsolatunk, mindenkit provokál és egyre bunkóbb kezd lenni. Ebből adódik a legtöbb veszekedés, viszont kiskorában nem volt ilyen, csak amióta egy bizonyos társasággal haverkodik, azóta egyre agresszívabb, de most nem ez a téma. Szóval az öcsémmel olyan amilyen, a húgommal pedig egész tűrhető, bár vele sem valami fényes a kapcsolatom. Igaz, nálunk itthon mindig is elég nagy feszültség volt.
2014. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 okoska:) válasza:
75%

2 húgom van. az egyik most múlt 1 éves vele igazán még nem tudok kapcsolatról beszélni, mert akárkivel elkuncog ha foglalkoznak vele.. :)

a másik húgom 7 éves és vele változó a kapcsolatom. sokat veszekszünk, de van amikor tényleg nagyon jól elvagyunk. gondolom ez csak annak köszönhető hogy ő még kis szeleburdi, de idővel biztos sokkal jobb lesz ahogy komolyodni fog. :)

16/L

2014. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

A húgom és köztem 4 és fél év van. Én 24 éves vagyok, ő most lesz szeptemberben 20.

Jó a kapcsolatunk nagyjából mindig az volt, leszámítva kb. 2 hónapot (ő akkor volt 17), mikor a szomszéd sráccal nagyon összehaverkodott és minden marhaságban lemajmolta azt a hülyegyereket. Ezen kívül mindig jól megvoltunk egymással. Voltak vitáink, de egyik sem volt komoly. Leszámítva azt a fentebb említett rövid időszakot.

2014. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
68%

Nővérem 7 évvel idősebb, a bátyám 3 évvel. A nővérmmel régen nem jöttünk ki túl jól, de nem is rosszul csak 16-17 évesen más volt a világnézetünk. Én éltem a fiatalok életét míg ő dolgozott majd babázott. Most 10 év elteltével már egy húron pendülünk, nagyon jókat beszélgetünk. Egyszerűen csak azért mert belenőttem a felnőtt életvitelbe (27 vagyok most), tudunk normális dolgokról beszélgetni.

A bátyámmal felületes a kapcsolatunk, nem utáljuk egymást, de nincsenek is normális elbeszélgetéseink. Talán csak azért mert ő fiú. :)

2014. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy testvérem van: húgom 2 évvel fiatalabb. Én most 39, ő 37. Mindig is jó volt a kapcsolatunk, most is naponta beszélünk és hetente találkozunk (nem egy városban lakunk). Remekül kijövünk egymással.
2014. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
100%
Az en batyam 27 eves, 12 evvel idosebb nalam. :) amikor meg velunk lakott sokat verekedtunk es volt hogy kicsit eldurvult a dolog, de alapvetoen jo volt a kapcsolatunk mindig is, bar en sokszor azon gondolkodtam, hogy lehet a nagy korkulonbseg miatt nem johetett letre az az igazi "ket teso kozotti kapcsolat". viszont az erdeklodesi korom most mar szinte teljesen olyan mint az ove, szoval szeretek vele beszelgetni is mindenfelerol. :)
2014. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
74%

Nekem egy bátyám van. Pár évvel ezelőtt nem volt annyira jó kapcsolatunk, mert ő még kamasz volt, én meg kislány. Azóta fiatal felnőtt lett, egyetemista, és most már én vagyok a kamasz. Így most nagyon jó a kapcsolatunk, igaz nincs annyi közös programunk, mert ő hétvégente bulizik, fesztiválokra jár stb., én meg ráérek ilyenekkel. De ettől függetlenül szeretem, és mi is néha veszekszünk, de mindig megoldjuk. Én nagyon boldog vagyok, hogy ilyen testvérem van.

Én 15/L ő 21/F

2014. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves vagyok, húgom 2 évvel fiatalabb nálam. Nagyon jól kijövünk, ez mindig így is volt és remélem így is lesz.
2014. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!