Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ki vagyok az öcsém miatt!...

Angi11 kérdése:

Ki vagyok az öcsém miatt! Valaki ad tanácsokat mivel tudnám feldobni a kedvem? 12/L

Figyelt kérdés
Aki a válaszhoz tudni szeretné mi történt kérje, és leírom komiba.Köszi a válaszokat :)

2014. júl. 24. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Sétálj egyet. ;)

most gyönyörű az idő, nem tudom hol laksz, de biztos van szép hely :)

vagy ami feldob (nekem séta), pl. zene hallgatás, alvás:) , takarítás, rajzolás stb.

Remélem segítettem! Szép napot!

2014. júl. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Igen, segített. Szép napot! :)
2014. júl. 24. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szegény öcséd! Mit csinálhatott az a 10 éves gyerek?!
2014. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
mi történt?
2014. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
7 éves. És egyfolytában ütöget.visít mintha nyúznám a bőrét :D És minden hülyeségeket kitalál pl.: nem engedem hogy egyen.Majdnem éhenhalt.Meg bezárom a vécébe :D (közbe nincs is kulcs, a wc-be harmónika ajtó van :D) Meg h én verem őt.Nem engedem h aludjon.És már egy hete nem aludt. (Minden este 20:00-kor alszik és 12-13:00 körül kel fel) Nem engedem h gépezzen. (Csak azt mondtam ne nézzel olyat, ami 18 év feletti, és minden nap gépezik.Eltiltom a hűtőt. (Csak azt mondtam hogy tányérra tedd a kakaós csigádat) Folytogattam őt (Csak azt mondtam ne húzz zacskót a fejedre mert megfulladsz.) Egyfolytában kiabálok vele (Holott egyszer nem emeltem fel a hangomat rá) A szüleim ezt megértik de a bátyám nem.És vele ezért mindig veszekedünk :$$ *.*
2014. aug. 1. 10:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves Szenter nevű felhasználó! Nem értem miért kellett ilyen "bunkóságot" írni az őcsémet nem kell sajnálni.Nem tudom honnan vetted hogy 10 éves, de úgy látszik nem tudsz tippelni.És nem is kell.Inkább megvártad volna a Normális válaszom, mit tehetett az öcsém.Vagy inkább tanácsot adtál volna mint a többiek akinek NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖN! Amelyik válaszban leltem örömöm az az első válaszoló.És az is jól esett hogy az utolsó válaszoló megkérdezte NORMÁLISAN hogy mi is történt.Mindegyik válasz jól esett. :) Szenter válaszán kívül!
2014. aug. 1. 10:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtál ide semmit, csak találgatni tudtam. De úgy látszik,hogy valami pszichés zavara van a gyereknek, el kellene vinni pszichológushoz.
2014. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen Szenter Pszichés zavara van apjához költözött hugpmmal eggyütt végre nyugodt életem lehet, nem kell Pszichológushoz járnom Köszönöm szépen mindenkinek!
2014. aug. 23. 17:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam, hogy járjál pszichológushoz, hanem az öcsédet kellene oda elvinni.
2014. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!