Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy békítsem ki a tesvéreimet?

Hogy békítsem ki a tesvéreimet?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves húgom és egy 21 éves bátyám, akik folyton ölik egymást. Az egész akkor kezdődött, amikor a bátyám elköltözött kollégiumba, 7 éve. Azóta ez odáig fajult, hogy csak ordítva kommunikálnak eymással, és "b*z*nak" meg "r*b*ncnak" szólítják egymást. Nem szeretnék kettőjük közül választani, de lassan odáig jutunk, hogy kényszeríteni fognak rá. Mindkettőjüket nagyon szeretem, de ez már elviselhetetlen. Mit tehetnék? 17/l

2014. szept. 8. 14:01
 1/4 anonim válasza:
Én a helyedben leültetném őket és közölném velük,hogy ez így nem oké.Hogy beszéljék meg rendesen higgadtan,hogy mi a problémájuk egymással,mond el,hogy nem akarsz választani közülük és ez így neked is rossz,bocsi ha kicsit hülye válasz ^^˝
2014. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Min veszekszenek folyton? Miből indul ki az ordítozás?

Nem hiszem, hogy fogsz tudni segíteni nagyon, a bátyádnak kéne annyira felnőttnek lennie 21 évesen, hogy normálisan beszél a húgoddal (aki valószínűleg kamaszkora közepén egyébként sem tudna normálisan beszélni senkivel - ezt sem tartom normálisnak, de én is meghüly*ltem ennyi idősen...)

2014. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bármiből indulhat a veszekedés. Komolyan. Még egy pohár vízen is képesek összemarakodni. A bátyám általában először normálisan próbál vele beszélni, de amikor a hatvanadik sértést vágja hozzá a húgom, elszakad nála a cérna.
2014. szept. 8. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, hát igen, senki sem bírná sokáig, ha a saját tesója sértegetné folyamatosan. Megpróbálhatsz beszélni velük, szerintem először külön-külön, elmondani nekik nyugodtan, hogy mennyire rossz ezt hallgatni folyamatosan. Szerintem a bátyádra talán fogsz hatni, a húgod lesz valószínűleg a keményebb dió. A szüleitek próbálnak békét teremteni?
2014. szept. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!