Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ket diplomaval, hogy lehet a...

Ket diplomaval, hogy lehet a tesom ilyen buta?

Figyelt kérdés

Anyuek elutazzta es en a batyammal vagyok ket hetig. O 27 eves most szerezte meg a masodik diplomajat es mindenki nagyon buszke ra.Hetvegen takaritottunk es mondtam neki -inidts el egy mosast - en elmentem vasarolni es mikor lejart a mosogep kinyitottam, hogy a szaritoba atpakoljak es hat a gep tok ures volt, mert nem mondtam neki hogy tegyen be ruhat a gepbe csak hogy inditson el egy mosast.

Tegnap mondtam hogy szedje le a ruhakat a szaritorol.

Reggel kerestem a puloverem a kosarba es latom a legtobb ruha meg nedves erre azt mondta - nem mondtad hogy csak a szarazakat... ugy gondolta nem baj ha kicsit nedves, de azert ideges volt hogy az o nadragja is nedves maradt... es tortentek dolgok meg a hetvegen amivel nem untatok senkit.

Mit tanult az egyetemen ha ennyi esze sincs? En 16 evesen okosabb vagyok nala.


2014. szept. 15. 09:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%
Önálótlan, ettől még nem buta.
2014. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%

Erre szokták mondani: pasiból van. A háztartási munka a legtöbbnek nem az erőssége, akármennyire okos. Sajnos nekik lépésről lépésre el kell mondani, hogy mit kell csinálni.


Megj.: Apukám is okosnak mondható, sőt. Egyszer bízta rá anya a mosást, összerakta a fehéreket a pirossal. Szerinted? Ő más területen jeleskedik, ennyi.

2014. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
6%
*+l
2014. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Te praktikusabb és életrevalóbb vagy nála. Ez nem a diploma számától függ. A bátyád valószínűleg jól ért ahhoz, amit tanult, de csak ahhoz.
2014. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha szerinted azt tanitottak az egyetemen, hogyan kell mosni, akkor neked sincs sokkal tobb sutnivalod :D
2014. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem akkor mondd, hogy okosabb vagy nála, ha mindkét diplomáját meg tudnád védeni kapásból... Te más területen jobb vagy, ennyi. Nyilván nem a mosógép használatából diplomázott a bátyád, nálad viszont erőteljes testvérféltékenység tűnik fel, és ezt azzal akarod kompenzálni magadnak, hogy bezzeg te milyen jól tudsz teregetni (:P) Csak azt nem értem, 16 évesen miért vagy ennyire irigy rá? Majd lesz diplomád neked is, ha odajutsz.
2014. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%
Azt, hogy hogyan kell mosni, a szülők tanítják meg. A kérdező ezt megtanulta, a bátyja nem.
2014. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy, de azt gondoltam ennyit azert tud.
2014. szept. 15. 10:10
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem tök aranyos ez a kérdés. :) Házsártoskodó 16 éves asszony jutott eszembe róla, függetlenül attól, hogy én is rohadt ideges lennék, és ideges is vagyok, amikor a bátyám - háromdiplomás - a macskavécé kitakarítását sem tudja megcsinálni. :) De rájöttem, hogy csak itthon "nem tudja", mert más megcsinálja helyette, de amikor egyedül élt, akkor csodával határos módon minden prímán ment.

Szóval szerintem a bátyád is simán megcsinálná, csak nincs ráutalva. Egyszer-kétszer elrontja, senki sem bízza rá többet. Te meg bosszankodhatsz.

2014. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%

Ennek semmi köze nincs a diplomához, ezt otthon kellett volna megtanulnia, ahol te is megtanultad. Valószínűleg mindig is mostak rá és ellátták, így nem kellett megtanulnia. Persze, ettől függetlenül valahol teljesen ésszerű, hogy a nedves ruhákat még nem szedem be stb.

Egyébként annyira utálom ezt az "akkor mit tanultál egyetemen" hozzáállást. Én is számtalanszor megkapom, ha épp valamit nem tudok, és persze csak olyanoktól, akik még egyetem közelébe sem mentek, szóval igen, lehet benne irigység.

2014. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!