Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van is olyan közületek, aki a...

Van is olyan közületek, aki a testvérébe szeretett bele? Vagy ismertek olyan testvéreket, akik szerelmesek voltak egymásba?

Figyelt kérdés

Aki tud, mondhat akár:

1. viszonzatlan szerelemről testvérek között

2. viszonzott szerelemről testvérek között


nyilván, vagy nagyobb százalékban tini korban történik ilyen, amikor mind a két testvér serdülő korban van, vagy a kisebb (a tini) beleszeret a nagytesóba, vagy fordítva, mikor a tini-tesó, beleszeret a kistesóba.



#tini #szerelem #testvér #viszonzatlan szerelem #szerelem testvérek között
2014. szept. 19. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

????????????????????,

remélem ez csak vicc és trollkodás

2014. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem. nem értelek első!
2014. szept. 19. 19:53
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
ez nem igazán történhet meg, a biológia megoldotta, csak sajnos egy két beteg embernél fordul elő
2014. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. kezdjük ott, hogy nincs testvérem -.-

2. mivel nincs testvérem, ahogy az 1. pontban is írtam, nem lehetek szerelmes belé (MERT NINCS)

3. nem tudom, hogy milyen egy testvéri kapcsolat, mivel nincs testvérem, ahogy az 1. és 2. pont is megmutatja

4. nem vagyok beteg, csak kíváncsi. az tuttommal nem betegség -.-

5. a továbbiakban a trollkódó lények mellőzék az efajta megjegyzéseiket, mert jelentem őket


aki meg tud valami HASZNOSAT, írjon már

2014. szept. 19. 20:03
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Egészséges ember nem szerethet bele se a tesójában, sem az apjába sem a nagyanyjába ezt a biológia így alakította az embereknél.

Kivéve az állatokat.

2014. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A testvéri kapcsolat még inkább tabu, mint a szülői. Mivel neked nincs testvéred, nem tudhatod.. Pont ugyanannyira nem érzed potenciális partnernek, mint az ellenkező nemű szülődet vagy gyerekedet. Ez nem csak törvény, hanem evolúciós blokkolás is, mert a közeli rokonoknak silány genetikai állományú utódai születnének, ezért az ember nem is érzi vonzónak azt, aki hasonló genetikával bír. Ha mégis ilyenről hallasz, az genetikai abnormalitás. A legtöbbek gyomra felfordulna a gondolattól.. Az, hogy egy 3 éves mondjuk rajong az unokatestvéréért, az más, de amint serdülőkorba lép az illető, életbe lépnek a párválasztási tabuk "kódjai".
2014. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm!

(legalább valaki normálisan leírta a szitut :D)

2014. szept. 19. 20:23
 8/13 anonim válasza:
70%
van. a Lannisterek között..
2014. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Eleg volt mara a Tronok harcabol, kerdezo...
2014. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem láttam/olvastam a Trónok harcát, nem értem, miről beszélsz utolsó :P
2014. szept. 23. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!