Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan lehet a testvéri...

Hogyan lehet a testvéri kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Egyetemen tanulok, több külföldi haverm, barátom van, mmint magyar.


Most is találoztam egy rakat Madridi fiúval. Nagyon jót buliztunk, elvileg pénteken ismételjük.


De az egyikükkel azonnal összekapcsolódtunk. Nem akarom, hogy csak egy buli erejéig tartson. Volt egy nagyon hasonló ember az életemben, ő volt a "bátyám" (egyke vagyok, de az a fiú olyan volt nekem, mint a nem létező bátyám, igazi testvéri kapcsolat volt közöttünk, de fél éve meghalt autóbalesetben).


Ez a spanyol fiú külsőre nem, de beszédre, gondolkodásban, mentalitásban, személyiségben egy az egyben a bátyám.


Hogyan haverkodhatnék vele össze? Hogyan lehetnénk igazi barátok, nem csak a bulikban? Még egyszere-kétszer megyek velük bulizni, utána, ha elhívom a haverjaival moziba vagy valamilyen program, az jó?


2014. szept. 21. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Előbb már feltetted ezt a kérdést.

Ne bulizni hívd, hanem beszélgess vele.

2014. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt csináld vele, amit ő szeretne csinálni.


Ne keresd benne a "bátyádat", és ne próbáld őt is tesóvá varázsolni. Miért a baj, ha valaki a barátod?

2014. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!