Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen lenne a kapcsolatotok...

Milyen lenne a kapcsolatotok ezután a testvéretekkel? Változtatna ez valamin, túl tudnátok lépni rajta?

Figyelt kérdés

A nővérem 28 éves. Mindig fontos volt számára a pénz, a divat, a menő, márkás cuccok. Diploma után egy bankban helyezkedett el. Tudtam, hogy jól keres, bár úgy tűnt, még annál is többet költ. Sokat titkolózott, ezt tudjuk, de nem kérdezősködtünk.

3 hónapja volt egy balesete, segítségre szorult és persze segítettünk neki. Ekkor derült ki, hogy van egy másik lakása; egy több tízmilliós lakás, gyönyörűen berendezve, a falon képek róla egzotikus helyeken.

Nem hagytam annyiban, rákérdeztem és válaszolt is: a bankban megismerkedett nagyon gazdag férfiakkal. A szeretőjük volt pár hétig-hónapig, felvételeket készített és azzal zsarolja őket.


Nem bírom ezt megemészteni. Tudom, hogy főleg a férfiak hibája, de akkor is szemét dolognak tartom. Undorodom attól, amit tett, de akkor is a testvérem.


2014. okt. 10. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az o elete.
2014. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem sértésnek szánom, de ki-ki az esze és belátása szerint él. Nehéz helyzetbe hozott, mert ha egyszer feljelentik, te pedig tudsz róla, és nem szólsz senkinek, bűnpártoló vagy.
2014. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit csinálni vele. Ő a saját értékrendje szerint éli az életét. Ha ki akarnád ebből szabadítani te lennél a rossz, és lehet hogy a végén te is belekerülnél valamelyest a mocsarába.

Ész érvekkel mondd el neki hogy mire számíthat ha ezt az életvitelt folytatja. Talán megérti.

Ha luxus körülmények közt él ebből lehet hogy nem tudna lemondani róla. Biztos te is olvastál k...kal készült interjúkat amiben elmondják hogy vágytak a tiszta életre de túl könnyű pénz volt nekik az az élet , ezért nem tudtak róla könnyen leállni.

Neked csak az a feladatod hogy te ne sodródj bele az ő életébe, és ha úgy látod hogy más hozzátok közelállót, vagy rokont szeretne belevonni megóvd a tesódtól.

2014. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga, de én nagyon csalódott lennék, és biztosan nem tudnék többet úgy nézni rá, mint előtte...
2014. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Egy nagyon gazdag férfi nem perkált volna a nővérednek, hanem ad pár ezer eurót Ivánnak, aki megoldja a problémát.
2014. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy lesz is Iván. ki tudja. Ez veszélyes játék.
2014. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt én se tudom elhinni. Nem hinném, hogy hagynák magukat zsarolni, inkább prosti a nővéred.
2014. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt is már egy balesete. Talán nem véletlen.
2014. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a prosti verzióra szavazok.
2014. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Pedig van ilyen.

A szülőfalumban egy anya-lány így keresi a kenyerét.

Az egész család ápolónő (nincsenek férfiak, csak nagymama, anyuka,lánya). Nyílt titok, hogy az összes helyi orvossal lefeküdtek.

Újabban azzal keresik a pénzt, hogy hamis látleletet vetetnek magukról és random megvádolnak egy férfit, hogy megerőszakolta őket. Most osztálytársam apukája az ügyeletes. Végtelenül jó ember, vállalkozó. Elhívták, hogy nézze meg a lakást,mert fel kell újítani, egy hét múlva kopogtatott az ajtaján az ügyvéd, hogy ez és ez a helyzet, peren kívül 3 ezer euróért elhallgatnak a nők, ha perre megy a dolog, biztos elveszti az ügyet, fizethet kártérítést+ börtön. (2 éven belül ő már a harmadik férfi, aki "megerőszakolta" őket) A pasi vállalta a pert, mert nem hajlandó elismerni azt,amit nem tett meg.


Az ilyet embernek sem lehet nevezni. Nagyon remélem, hogy lesz olyan, aki könnyít az emberiségen és lepuffantja a két ri*ancot!

Én a helyedben valószínűleg kerülném a saját nővérem. Nincs szükségem ilyen gerinctelen férgekre az életemben.

2014. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!