Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Régen megbízott bennem, most...

Régen megbízott bennem, most miért nem?!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy összejött a legjobb barátommal, de nem meri bevallani, ha valamit erről kérdezgetek, tagadja... Eleinte nagyon rosszul esett, hogy pont az én barátaimat kell megkörnyékeznie, de mára már beletörődtem, viszont nem értem miért nem képes elmondani.. Láttam őket már többször csókolózni, ha rákérdezek egyből jön, hogy hagyjam már békén a h*lyeségeimmel és elküld a fenébe.. Nem értem, miért nem bízik meg bennem?

18lány, a tesóm 18f



2014. okt. 26. 00:51
 1/10 anonim válasza:
ne izgulj:) szerintem ülj le mellé és nyugodtan beszélj vele. akár a barátoddal is. és mondd meg neki hogy téged nem zavar. ezt muszáj tudnia:) lehet hogy úgy érzi hogy zavar téged és hogy kínos neked:)
2014. okt. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De mér nagy nehézség azzal kezdeni a kérdést hogy ki kinek a kicsodája??
2014. okt. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, átírtam a kérdést.

A bátyám összejött a legjobb barátommal.

2014. okt. 26. 02:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Szegyenli, hogy meleg.
2014. okt. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kezd bonyolódni. Most akkor mi is vagy? 18L ?
2014. okt. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most mi a probléma? Mert a szavaidból úgy tűnik hogy téged tényleg zavar hogy az egyik barátoddal kavar.. Én sosem értettem miért lenne probléma az ha 2 közeli ember megtalálja egymást.

Ez ugyanolyan mint az exeken csámcsogni hogy az ex kivel kavar.

Kit érdekel, ha valaki tényleg nem vonzódik az exhez és lezárta akkor ilyen dolgok eszébe sem jutnak.

Amit te tehetsz az az hogy örülsz a hozzád közel állók boldogságának.

Ha valami zavar ... akkor az a saját egod, már bocs. Pont azért nem tudja bevallani neked mert még most sem tudod elfogadni mivel azt írod csak beletörődtél.


Mások szexuális élete és párkapcsolati dolgai nem rád tartoznak. Ideális esetben 1 párod van, és csak annak a gondjai tartoznak rád. Ha mások párkapcsolata zavar akkor az elég k*urvásan hat, mert miért akarnád magadnak más párjának a figyelmét? A saját pároddal törődj ha meg nincs párod akkor magaddal.

2014. okt. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagy az is lehet hogy te nem mered bevallani az érzéseid saját magadnak.

De ha romantikus értelemben nem érdekel, akkor nincs jogod ahhoz hogy beleszólj a barátaid párkapcsolataiba és abba hogy hogyan csókolóznak.

Te mint barát annyit tehetsz hogy örülsz a boldogságuknak, de ha nem erről van szó azaz nem örülsz akkor nem is barátságról van szó

2014. okt. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny, vagyis de, de nem úgy, ahogy ti gondoljátok. Nem arra vagyok féltékeny, hogy együtt vannak, hanem hogy tesóm jobban megbízik benne, mint bennem.

Nagyon örülök, hogy megtalálták egymást, tényleg tök jó, hogy végre tesóm érez valamit végre egy ember iránt.

Csak az zavar, hogy miért nem bízik bennem?! Eddig minden kis h"lyeséget megosztottunk egymással, és ez most olyan rosszul esik :( már több, mint fél éve tart, vagyis ekkor jöttem én rá, szóval a pontos idejét nem tudom.

2014. okt. 26. 12:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Oh, hát érthető hogy így érzel =/

Végül is neked is meg lesz a saját életed, saját párod, amibe a régi családod már nem tartozik bele.

Legalábbis ideális esetben..

De az teljesen érthető hogy így érzel, de tovább kell lépned egy idő után...

2014. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem van barátom, és mindig mesélek is neki, tesóm az, akinek bármit, de tényleg bármit elmondhatok. És ez most olyan rossz. Szerintem annyira nem vagyunk idősek, hogy eltávolodjunk egymástól. Persze egy idő utàn biztos így lesz, de ez még nem az az idő.
2014. okt. 28. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!