Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek hogy ne érdekeljen?

Mit tegyek hogy ne érdekeljen?

Figyelt kérdés
Van egy tőlem egy évvel idősebb nővérem és egy kiállhatatlan személyiség. Durván utálom nem egyszer meg is vertem. Állandóan kiakaszt, de én mindig meg is fogadom, hogy innentől szarok rá, de sosem megy.. Ezzel mit kezdjek?

2014. okt. 29. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudnál konkrét példákat írni arra, hogy miért utálod, mivel akaszt ki, és miben nyilvánul meg, hogy kiállhatatlan?

Egyébként ha ennyire rossz, akkor sem értem, minek kell megverni...

2014. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne beszélj vele-ilyen egyszerű :) nálam bevált
2014. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Durván utálom nem egyszer meg is vertem."


Ne haragudj, kedves kérdező, de kettőtök közül nem lehet, hogy mégsem a nővéred a h*lye pitscha?

2014. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz, a kérdésből az jön le, hogy elég fiatal és gyerekes vagy még. Ha felnősz, szerintem ez pozitív irányba változni fog :)
2014. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!