Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat

A kérdés

Ikrek vagyunk és anyánk még mindig hasonlóan akar minket öltöztetni. Hogyan mondhatnánk el neki, hogy ez ciki már?

Én lány vagyok az ikertestvérem pedig fiú. Anya állandóan azt akarja, hogy egyformán nézzünk ki. Nincs már kedvünk anya kedvéért úgy öltözni ahogyan ő akarja.. 14 évesek vagyunk, de nem hagyja, hogy saját magunknak vegyünk ruhát. Hogyan mondhatnánk el neki, hogy ez már ciki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ikrek, anyai szeretet

2014. dec. 31. 17:25  Privát üzenet  

A válaszok
Ha anyukátokkal nem megy, beszéljetek apukátokkal.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2014. dec. 31. 17:27 Privát üzenet
b*zd ki a hisztit h "miért kell ugy kinézni mint a hülye tesóm"beválik :DD

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2014. dec. 31. 17:29 Privát üzenet
Mi is ikrek vagyunk (fiú-fiú) de nekünk már nem engedi. :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2014. dec. 31. 17:57 Privát üzenet

Én se hagynám, a tanga mindig bevág!

:D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2014. dec. 31. 18:05 Privát üzenet
Mi is ikrek vagyunk (lány-lány) de csak kicsi korunkig volt ez a mánia, mondjátok, hogy fiúsan, lányosan szeretnétek öltözködni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2014. dec. 31. 18:55 Privát üzenet

mondjátok meg anyátoknak, hogy a suliban téged leszbikus nőnek a tesódat meg melegnek nézik emiatt vagy transzvesztitának mindkettőtöket

(LMBT közösségtől elnézést, de ti tudjátok a legjobban, hogy ez ebben az országban még mindig probléma)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2014. dec. 31. 21:21 Privát üzenet
Mondjátok meg neki, hogy nem vagytok már babák értse már meg, hogy önálló személyiségek vagytok, nem pedig két bébi, vagy próbababa akit kedvére csinosíthat meg menőzhet az egyforma ruhájukkal.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2015. jan. 1. 01:10 Privát üzenet

Mondjátok azt hogy a suliba nagyon cikiznek benneteket, és már kialakult a saját stílusotok.

Egyébkéntis nem nézhet ki ugyan úgy egy kamasz fiú, és egy kamasz lány. :)

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2015. jan. 1. 09:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek nem ciki, ha egy 37éves fiút az anyja Ádicicának meg Ádcinak hív mindenki előtt, akár hangosan is?
A nejem wellnes szállóban lement reggel 7 re s 10 ig evett meg pakolt mikor nem látták, és engem is arra akar rávenni menjek le holnap 7 re és 10 ig töltsük ott az időt hogy...
Anyukám be akar menni a suliba, de ez nekem olyan ciki! Hogy beszéljem le róla?
Beszéljek a barátom anyukájával? Miattam balhéznak és válni akar. Annyira ciki
Anyám velem akar jönni állást megnézni. Hogy beszéljem le róla? (tök nevetséges és ciki! )
Ciki ha a párom el akar jegyezni, amikor ő még hivatalosan házas? Sajna, sokat kell várni a második időpontra a bíróságon. A válóper után meg szeretnénk összeházasodni.

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Testvéri kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!