Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon gáz dolog volt kidobni...

Nagyon gáz dolog volt kidobni a testvérem udvarlóját?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem... Napokkal az incidens előtt meg volt beszélve, hogy húgom nálunk alszik egy éjszakára.

Vannak ilyen rosszkedvű időszakaim, amikor ki sem bújok az ágyból... általában csillog-villog a lakás, tisztaságmániás vagyok, de ilyenkor napokig nem nyúlok semmihez. Ez esetben 3 napról beszélünk.

Nem taglalom, biztosan el tudjátok képzelni, mit művel egy falánk férj aki egy poharat nem tesz maga után arrébb, meg két zakkant macsek ennyi idő alatt :D Plusz férjem nemrég jött haza egy útról, a bőrönd tartalmát egészen a fotelig sikerült kiszórnia...

Hát ez éppen beleesett ebbe az időszakba. Lemondani nem akartam, gondoltam húgom húgom, most mit játsszam előtte az eszem. Végülis kosz nem volt csak kupi, de az rettenetes.

Szóval. Kaptam egy smst, hogy nemsokára megérkezik. Kimásztam az ágyból, felöltöztem (szerencsére)... aztán jött a meglepetés, amikor befutott egy sráccal.

Semmi ilyesmi nem volt megbeszélve, sőt, nálunk nem is szokás bejelentés nélkül még haza sem vinni bárkit, nemhogy máshoz, így egyáltalán nem számítottam rá. Ráadásul teljesen ismeretlen volt, ez volt az első randijuk.

Igazából ki sem mentem bemutatkozni, annyira égett a pofám :D

Azonnal megkértem húgomat hogy legyen szíves megszabadulni tőle, persze utána hiába vicceltük el, annyira feszült maradt a légkör, hogy végül hülye indokkal haza is ment.

Még ha bele is törődtem volna hogy már mindegy a felfordulásnak, sajnos akkor sem voltam vendég fogadására alkalmas állapotban. Emellett garzonban lakunk, még csak el se tudtam volna vonulni valahova.

Azóta is azon kattogok, vajon nem én voltam-e túl vaskalapos?


2015. jan. 20. 22:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen igazad van. Elvárható, hogy bármikor nyitva legyen az ajtód a húgod előtt, de semmiképpen sem egy idegen előtt. A te házadban te alakítod a szabályokat.
2015. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem tudom, rendetlenség ide vagy oda, nem hiszem,hogy kidobtam volna a hugom udvarlóját.A hugod is elment?
2015. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)


Nem a rendetlenséggel volt a legnagyobb baj (bár nekem baormira égő, ha pont egy ilyen helyzetben csípnek nyakon), hanem az aktuális állapotommal.

Most nem forszírozom itt az idegi problémáimat, mert nem kapcsolódik szorosan a kérdéshez. Lényeg a lényeg, olyan állapotban voltam, amiben nem szívesen mutatkozom senki előtt, többek között ezért sem hagyom el ilyenkor a lakást.

És azzal hogy a húgom behozta az idegen srácot egy ilyen fejezetemnél, úgy éreztem, mint amikor megszűnik létezni az egyetlen fedezékem.

Jobban nem tudom leírni :)

2015. jan. 20. 23:20
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3-as, már vártam az ilyen válaszokat :)

Akkor talán megemlíthetnénk, hogy nem lenne kupi, ha a férjem hajlandó lenne legalább ilyenkor megmozdulni.

Az antiszociáltságomat meg azt hiszem ennyiből leszűrni, hát... tudnék én is jól hangzó szavakat írni, mire utal.

2015. jan. 20. 23:21
 5/20 A kérdező kommentje:
Ja, igen, a húgom később ment el csak. Sosem szokott ilyet csinálni, a családunkban sem szokás hívatlanul bárkivel beállítani, így tudta ,hogy nem éppen helyesen cselekedett ezzel, nem is értem, hogy mi volt a szándéka az egésszel. Aznap ismerte meg személyesen a gyereket, tehát... eleve nem is értem miért akarta rögtön bemutatni :D
2015. jan. 20. 23:24
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha a fél órával azelőtti smsben megírja hogy nem egyedül érkezik, akkor nem történt volna ilyen.
2015. jan. 20. 23:24
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Mielöbbi gyogyulást!!! A saját érdekedben.
2015. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem voltál vaskalapos. A te lakásod, hadd ne kelljen már otthon is kellemetlenül érezned magad!


A férjeddel meg kezdj valamit, hogy pakoljon el maga után, nem bejárónő vagy otthon.

2015. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Ha a hugod aznap ismerte meg, akkor ne ird azt,hogy az udvarlója.Hát igy már más!
2015. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jó, hát nem találtam rá helyes kifejezést hirtelen :) De a fenti szövegben is megemlítettem a dologt, úgy rémlik.

Randin voltak, aztán valahogy nem akart lekopni róla a srác. Állítólag :D


Így neten nem tudom eldönteni milyen hangvételben érkezett a gyógyulásommal kapcsolatos válasz, de legyen komoly vagy irónikus, köszönöm úgy is :)

Tudom hogy ez így nem jó, de gyógyszer nélkül óhajtok rendeződni, az meg sajnos egy hosszabb folyamat. Így is jól haladok, szerencsére :)

2015. jan. 20. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!