Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért akadt ki a húgom, azért...

Miért akadt ki a húgom, azért mert véletlen rányitottam a fürdőben?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és van egy 14 éves húgom.Tegnap este későn értek haza ezért ma reggel zuhanyzott le.Én később keltem és még fáradt voltam aztán csak úgy benyitottam a fürdőszobába és megláttam a húgom meztelenül.Mondtam hogy bocsi és gyorsan becsuktam az ajtót.Erre amikor felöltözött bejött a szobámba és nekem esett hogy mit képzelek magamról meg miért nem tudok kopogni és neki ez mennyire megalázó.Nem tudtam mit kezdeni a dologgal.Már láttam őt meztelen amúgy is.Én nem csinálok ebből problémát ha valaki véletlen rám nyit.Csak szerintem reagálta túl?

2015. jan. 24. 11:55
1 2 3
 1/27 Költőnő? ***** válasza:
95%
kamaszodik. Ez ilyen:)
2015. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit túlreagálta, de kopogás nélkül bemenni a fürdőbe parasztság, figyelj erre jobban!
2015. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Még nagyon korán volt,nem gondoltam bárki is van bent.
2015. jan. 24. 12:12
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Oké, de nem megerőltető dolog kopogni, minek kell lespórolni azért mert úgy gondolod hogy nincs senki benn? Egyszerűbb mindig kopogni, szerintem ez alap ha normálisan akarsz együtt élni valakivel.
2015. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

A szüleiteknek szóljatok, hogy ideje lenne egy zár a fürdőre. Egy kis kampós zár vagy retesz már meg is oldja a problémát. Két kamasz gyerek mellett ez szerintem alapvető, mert a gyerekek ilyenkor nagyon érzékenyek az ilyesmire.


Te megtettél mindent, elnézést kértél, a húgod meg majd megbékél, nyugi. :)

2015. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Szólj neki, hogy legközelebb zárja be az ajtót inkább, és akkor nem fog benyitni még véletlenül sem senki.
2015. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

Fürdőszobába szerintem nem olyan jó ötlet bezárkózni.. Könnyen előfordulhat ott egy kis baleset, gyakran csúsznak el az emberek, olyankor meg elég gáz ha zárva az ajtó.


Kulturált emberek vagyunk, kopogjunk. Nem vagyunk állatok, hogy fizikai akadály kelljen ahhoz hogy ne nyissunk rá valakire, tiszteljük meg a másikat azzal hogy kopogunk. Nem kerül semmibe.

2015. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak azért van, mert kamaszkorban a lányok "önérzetesebbek". Neked nem jelent sokat, de ilyenkor ők érzékenyebbek erre. El fog múlni. Abban a korban a helyében biztosan én is kiakadtam volna.
2015. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%
Ne is törődj a húgoddal, még ezen kívül fog még másért is hisztériázni!
2015. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9%

Jajj, ugyan, azért a saját lakásában ne kelljen már az embernek mindenhova kopognia! A húgi bezárhatta volna az ajtót.

Ez véletlen volt, és az ég világon semmi nem történt.

Kérdező! Ne emészd magad. Nehéz korban van. :)

2015. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!