Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit adjak a tesómnak?

Mit adjak a tesómnak?

Figyelt kérdés
A tesóm most lesz 18 éves és nem tudom hogy mit adjak neki. Légyszi adjatok ötleteket olyan 2000ft ig mert csak ennyi a zsebpénzem.

2015. jan. 28. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Fiú vagy lány? És a testvéred? Milyen viszonyban vagytok egymással?


Ennyi pénzből hirtelen az jutott eszembe, hogy készíts sk albumot közös emlékekből, fotókból.

2015. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiú, vagy lány a tesód? És te? Korod? :)


Egy ezüst medál, ha hord nyakláncot.


Egy szép füzet, aminek az első lapjára írsz valami idézetet az életről, és a rá váró kalandokról.


Egy jó könyv.


Egy plakett, vagy érem, belevésetni az életkorát. (Sportfelszerelés boltból.)


Egy kedves kép kettőtökről keretben.


Egy finom ital, hiszen most már legálisan ihat.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha megírod a nemeteket akkor lehet jobbat is tudok. :D

2015. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A tesóm 18 éves lesz és fiú én is most leszek 12 és lány vagyok szoktunk veszekedni mint minden testvérvér egymás között.Csináltam egy alkalmazás segitségébel fotó albumut képekkel.
2015. jan. 28. 12:34
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

nekem esetleg egy adidas vagy dove csomagra gondoltam de olyanok vannak a kirakva amire neki nincs szüksége

2015. jan. 28. 12:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek 1 lesz a szülinapja
2015. jan. 28. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!