Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utalnak a testvereim? Hogy ne...

Utalnak a testvereim? Hogy ne foglalkozzak veluk?

Figyelt kérdés
Eleg kesoi gyerek vagyok. 16 vagyok anya mindjart 65, apa mar 65. A ket noverem, mert ram kellet vigyazniuk, amikor a barataik buliztak stb. Kezd elgem lenni, hogy mindent talakozaskor feljon valamilyen formaban a dolog. Ezen felul mindenert leszolnak, lehurrognak, bunkok velem. De en nem tehetek errol!! Eleg surun talalkozunk, mert mar gyerekeik vannak es hozzak a szuleinkhez lagatoba, de kb. ugy erzem magam itthon mint egy idegen, akinek semmi keresnivaloja nincs itthon, pedig ok nem lakak mar itt. A gyerekeikhez hozza se nyulhatok, kozelukbe nem mehetek. Hiaba probalok kedves lenni, nagyin haragszanak ram.:( mit tegyek hgy ne erdekeljen?

2015. febr. 19. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
arról te igazán nem tehetsz hogy a szüleid későn vállaltak.lehet azért viselkednek így veled mert úgy mond az anyai ösztön bennünk van és féltenek.bár viselkedésük alapján meg amit leírtál nem hangzik így a dolog.próbálj a szüleid felé nyitni ezzel kapcsolatban.beszéld meg velük hogyan érzel és mit tudnátok tenni ez ellen :)
2015. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondtam, nekik hogy bantanak es nagyon zavar, de azt mondtak, hogy nem tudnak mit csinalni.
2015. febr. 19. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:

És a testvéreidnek az eszükbe sem jutott, hogy nem te akartál megszületni és nem te kérted, hogy vigyázzanak rád? Hanem a szüleid vállaltak be így, hogy nem is ők vigyáztak rád.

Talán inkább a szülőkre kellene haragudniuk, és nem rád.

2015. febr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nem te tehetsz arról, hogy késői gyerek vagy és hogy a nővéreidnek rád kellett vigyázniuk buli helyett. Ezt meg is mondhatnád nekik. Ha valakire okkal lehetnek dühösek, akkor azok a szülők.

Azt egyébként ki tiltja meg, hogy a nővéreid gyerekeinek a közelébe menj?

2015. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A novereim.
2015. febr. 19. 17:07
 6/7 anonim válasza:
Nagyon sajnállak. ez nem a te hibád. A nővéreidet jól elkéne verni. K..va világ van!
2015. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Legy oszinte es kerdezd meg hogy Te mikor es mit artottal nekik, hogy igy viselkednek ( persze ezt el kell magyaraznod hogy hogy is,mert majd nem ertik hogyan is viselkednek) Igazabol mi 4-en voltunk testverek es engem sem szeretett a noverem, de most 33 evesen banja! 8 ev van koztunk. De rajott legalabb! Jajj mennyit szenvedtem... hajtepesek, vita stb!! De most jo baratok vagyunk! Szerencsere! En nem haragszom, orulok hogy ra jott nekem is vannak erzeseim es amit tett az nem jo!

Sok sikert. Lehet a novereid es szuleiddel egyutt kene ezt megbeszelni. Mert szo szerint a szuleid is szarnak ra ezek szerint! Hiaba vagy 16 eves! Meg mindig kene a kis lelki vilagoddal foglalkozniuk!! KERD ki Magadnak ezt az egeszet!

2015. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!