Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy ikertestvérem akivel...

Dorcsi,Dorci, Dorka kérdése:

Van egy ikertestvérem akivel összevesztem. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az ikertesómmal összevesztünk azon hogy eltitkolt előttem egy nagyon fontos rossz hírt, és én ezen nagyon kibuktam! És kiabáltam is vele... elég sokáig tartogatta a kis titkát... én meg ezért még azt is a fejéhez vágtam hogy többé nem a testvérem!! És nem tudom mit tegyek, kérjek tőle bocsánatot? vagy várjam meg hogy ő lépjen? Már nagyon megbántam hogy összevesztem vele... egésznap a szobámban kuksolok,és nagyon hiányzik! rendes válaszokra lennék kíváncsi :)) köszönöm

2015. febr. 23. 14:59
 1/6 anonim válasza:
szerintem kérj tőle bocsánatot, ha megbántad. Ilyen helyzetben félre kell tenni a büszkeségedet. Beszéljétek meg, akármilyen nagy dolog is volt :)
2015. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15:07 köszönöm : )) igen tudom azt kéne tennem... csak annyira haragszom most rá... igaz kicsit megbántam, de most szomorú vagyok... a hír miatt is, és azért is mert veszekedtünk
2015. febr. 23. 15:09
 3/6 anonim válasza:

15:07 vagyok

Csak gondolj arra, hogy semmi nem tart örökké és nincs olyan dolog, amit ne lehetne megoldani. Mindkettőtöknek rosszabb lesz, ha nem békültök ki

2015. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15:12 köszi...igazad van :))
2015. febr. 23. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Èn nem tudok sokáig roszban lenni az ikertesómmal. Imádom őt. Menj oda hozzá ès mond hogy szereted, ès hogy ne haragudjon. Biztos volt rá oka hogy eltitkolta azt a rossz hìrt. Lehet hogy csak tèged akart vèdeni. Beszèld meg vele. Hisz ő az aki a legközelebb áll hozád. Vele ha akarnál se tudnál sokáig roszban lenni.
2015. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Köztes megoldás.

Szia. Bejöhetek?

Szeretnék bocsánatot kérni azért, mert azt mondtam, hogy nem vagy a testvérem. Nagyon dühös voltam, és még most is haragszom azért, mert eltitkoltad xy dolgot. De szeretném, hogy tudnád, hogy ettől szeretlek. Ne haragudj azért, amit mondtam.

Viszont nagyon bánt, és szomorú vagyok, amiért titkolóztál, úgyhogy haragudni még haragszom. Ha meg szeretnéd beszélni velem, akkor a szobámban leszek.


Tessék. Bocsánatot kértél a te csúnya viselkedésedért, és megadtad a lehetőséget neki is erre.

Ha elfogadja a te bocsánat kérésedet, és elmegy hozzád bocsánatot kérni, akkor legjobb tudásod és érzéseid szerint békülj ki vele. :)

2015. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!