Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Segítség! Meghalt az ikertestv...

Segítség! Meghalt az ikertestvérünk 1 hónapja, de nem tudjuk magunkat túltenni rajta. Van valakinek ilyesmivel tapasztalata?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. 3as ikrek voltunk. Az ikerbátyám rákban halt meg 1 hónapja. Van még 1 ikerbátyám rajta kívül. Párszor úgy éreztem, hogy nekem kellett volna elmennem helyette. Nagyon hiányzik. Ez minden ikernél így van, akinek meg halt a testvére? A bátyám erős fiú, mégis néha álomba sírja magát. Ezen egymásnak tudunk segíteni?

2015. ápr. 8. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nemcsak ikreknél van így, sima testvéreknél, hozzátartozóknál is, keressetek fel egy szakembert.
2015. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes ennyi ikres kérdés egymás után.

Valamelyik biztosan kamu!

2015. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell ikreknek lenni.
2015. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szakember egy jó gondolat.

Egyébként próbáljátok meg egyszer alaposan kisírni magatokat.

Tudom hülyén hangzik, de igazi gyógymód csak az idő erre.

Lehet hogy nem egy hét/hónap múlva lesztek jobban, de idővel enyhülni fog.

Részvétem.

2015. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Részvétem Nektek, kitartás. Az idő nem gyógyít, de kezeli mindennap a fájó sebet. :(
2015. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem csak ikreknél van így. Majd talán idővel megszokjátok hogy már nincs veletek. Részvétem!
2015. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltatok olyan ikrek, csak testvérek, akik egyszerre születtek. Az az ikerkapcsolat, amiről beszélsz, egypetéjűeknél áll fenn elvileg.
2015. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

iker, nem iker, tök mindegy. a testvér elveszítése mindenképpen borzalmas, főleg ilyen fiatalon.

amúgy egy hónap után ez még bőven normális. a gyásznak van egy lefolyása, amit nem is szabad siettetni. szakemberhez fordulni még fölösleges. hogyha pár hónap múlva sem enyhül az érzés, akkor keressetek fel egy pszichológust. (pesten tudok ajánlani egy szakembert, akinek a gyász a szakterülete.)


egy pszichológushallgató

2015. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyelőre teljesen fölösleges pszichológushoz menni. Akkor érdemes, ha elhúzódó gyászreakcióról van szó, azaz már több, mint egy éve nem tud belenyugodni valaki. Nagyon friss a veszteség, nem szabad elvárni magatoktól, hogy máris elfeledjétek...
2015. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
van egy olyan éRzésem, hogy megint Kamuka szorakozik.Csak most nem tengerentuli utazàsokrol és vip-partykrol regél, hanem ikerhalàlozàsokrol.
2015. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!