Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csajokról egymás közt?

Csajokról egymás közt?

Figyelt kérdés

Nekem van egy nővérem, aki egy idős a mostohanővéremmel.

Először viszonylag jól kijöttek egymással, de egy ideje elkezdtek rivalizálni, a mostohanővérem valahogy fizikailag terrorizálja a nővéremet, pedig jóval vékonyabb nála. Meg állandóan beszólogat neki és kiosztja.

A nővérem meg nem értem hogy mért, de hagyja magát. Pedig amúgy nem jellemző rá.

Mindig ő volt aki megvédett meg minden. Most meg ha beszól nekem is a mostohanővérem a nővérem csak lapít, de nem szól neki semmit, ha mégis akkor meg a mostohanővérem közli vele hogy "nem osztott neki lapot" úgyhogy jobban teszi ha hallgat.


Szerintetek mért hagyja ezt a nővérem?


Természetesen a mostohanővér ezt úgy csinálja hogy a szülők nem tudnak róla, és mivel ő a "jó" kislány el sem hinnék ha mondanánk.

Ráadásul a mostohanővérem még a nővérem kiszemeltjével is flörtölget.

Amúgy 18 évesek mind a ketten.



2015. ápr. 17. 21:48
 1/6 anonim válasza:
47%
Verjél végig egyet a r*bancon, aztán abbahagyja.
2015. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy elég nagy a kórkülönbség, én nem tudnám megverni.
2015. ápr. 17. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Probald rabeszelni, hogy fogjarok ossze es szoljatok a szuleiteknek...ezt nem teheti. Kitudja mivel erte el a noverednel ezt a ra nem jellemzo lapitast... Ot nem.kerdezted?
2015. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sutyiban vegyétek fel telefonnal videóra. Vagy csak a hangját. Aztán meg mutassátok meg a szüleiteknek.
2015. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ASDLKW ADSLKAW ***** válasza:
beszélgess el erről a szüleiddel, egy 18 éves lány lelke még nagyon befolyásolható, ha így pusztítják az rosszul fog esni a nővérednek, próbálj meg beszélni a szüleiddel.
2015. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a szülők valóban elfogultak, akkor nem tehettek semmit. Szerintem zsarolja a nővéredet.


A volt barátnőmet is terrorizálta a bátyja, míg nem egyszer az utcán nem nézett maga elé, és vagy 10x fejjel nekiment egy villanyoszlopnak. Majd amikor hazajött utána, a barátnőm, és én is a szobájukban néztük a tv-t, és nagyon együtt éreztünk vele, sajnáltuk is, és vele együtt találgattunk, hogy ki állíthatta oda azt a villanyoszlopot a járda közepére. De nem jöttünk rá, és arra sem, hogy miért. Ez már több, mint 25 évvel ezelőtt volt. A mai napig nem értem, hogy attól a pillanattól kezdve, miért nem terrorizálta soha többet a barátnőmet......

2015. ápr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!