Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti "elszöknétek" a helyedben?

Ti "elszöknétek" a helyedben?

Figyelt kérdés
Utolsó éves egyetemista vagyok. Anyámmal és az öcsémmel élek, apámról semmit sem tudok. Az öcsém már teljes állásban dolgozik, bolti eladó lett a szakmája. Mivel nem ment neki a tanulás, ezért az egyetem szóba se jöhetett. Én nappalin vagyok, ezért csak szombaton és vasárnap dolgozom, na meg persze egész nyáron. A testvérem amióta dolgozik állandóan a fejemhez vágja, hogy én egy élősködő vagyok, minek járok egyetemre, stb. Már nem bírom tovább, nagyon bántanak a szavai. Legszívesebben holnap suli után már nem is jönnek többet haza. Egy hátizsákba összeszednem a legszükségesebb dolgaimat és beköltöznek a híd alá vagy egy parkba, amíg nem találok valami állandó munkát. Anyám nem szól bele ebbe az egészbe, ő szerinte békén kell őt hagyni, Nehogy otthagyja a munkát, mert most sínen van az élete. Ti elindulnátok a nagy semmibe, bele a nagyvilágba?

2015. szept. 22. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Úgy nem, hogy nincs hol aludnom és nincs mit ennem.
2015. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Dehogyis! Otthon a tesod es Te egyszinten vagytok, o semmivel sem jobb, mint Te, nincs tobb joga semmihez! Ahhoz meg vegkepp nincs, hogy bantson Teed, akarmennyire is zavarja, hogy nem dolgozol (joeg, mintha a munka tenne valakit ertekes emberre!!!). Tanulsz, gondolom azert mert szuleid sem elleneztek, tehat nem okoz nagy gondot, hogy nem foallasban dolgozolles nem adsz (annyit) haza. Neki nincs joga beleszolni, csakis legfeljebb a szuleidnek, hogy mit csinalsz. Egy ilyen idiota miatt ne keseredj el, nem tobb o amiatt, hogy mar dolgozik! Ha zavarja, koltozzon o el!
2015. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem!
2015. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Ez olyan mint nekem a tesómmal a kapcsolatom. Ő jol keres én suliba járok, de hozzám jön pénzzért és én vagyok a szar pl: Itthon döglök, nem csinálok semmit ami nála azt jeleni hogy nem szolgálom ki őt, mikor éjszakás és reggel sír h vigyek neki enni én meg nam vagyok hajlandó, vagy az, ha anyu megkéri valamire, azt mondja 10 perc és otthon lesz, megcsinálom helyette mert 3 nap múlva se ér haza. Vagy hogy jajj én nem kondizok mint ő.. Nagy nehezen hiztam 10kg t 40ről 50re de igy se vagyok vastag. Leeeeeee kelll szaaa*ni :D mindig hagyom kínlódni. Már csak azért se fogok meghasalni elötte. Utolsó éved van, Nehogy ott hagyd, nem azért fektettél bele Ennyi energiát! Utána úgy is azért sír majd hogy te mennyit keresel.
2015. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Argloss ***** válasza:
51%

Dolgozol hétvégén és nyáron, plusz ha jól tanulsz akkor kapsz ösztöndíjat. Szerintem akkor lennél élősködő ha nem tanulnál és nem is dolgoznál. Vagy ugyan dolgoznál, de minden szükségletedet a szüleid pénzéből fedeznéd. Te teszel a jövődért, szóval nem hiszem, hogy szégyenkezned kellene.

A testvéred azzal gazdálkodik ami neki van, de attól még, hogy rokonok vagytok nem biztos, hogy figyelembe kellene venned egy ilyen ember véleményét. Nem kell minden ember világnézetének egyformának lennie.

Ha mindenképpen menekülni akarsz, akkor inkább kollégium, mint az utca. Nemsokára tél lesz. Nem annyira jó ötlet.

2015. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó éves egyetemistaként ne legyél már ilyen hisztis, fogalmatlan. Öcsédet küldd el a rákba, fejezd be az egyetemet, aztán lépj le otthonról. Amúgy meg öcséd, ha ekkora önfenntartó májer, miért anyukánál lakik?
2015. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy szöknék. Tesód csak irigy hogy te többre viszed nála, nem egy vacak bolti eladó lesz belőled csak. Az ilyenen csak röhögni kell, nem komolyan venni.
2015. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Anyám...huszon éves létedre ekkora papucs vagy?

Akkor nem csodálom, hogy az öcséd konkrétan szívja a véred...legyen már vér a töködben, aztán álljál ki magadért.

2015. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Menjél koleszba, vagy szrd le az öcsédet.
2015. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem szerezném meg ezt az örömöt a suttyó öcsémnek...
2015. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!