Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hány testvéretek van? Milyen...

Hány testvéretek van? Milyen neműek vagytok? Hány évesek vagytok? Milyen a kapcsolatotok? Mit szoktatok együtt csinálni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 19:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
1. Nők vagyunk mindketten. 26 és 27 évesek. A húgom a legjobb barátnőm, a szüleimmel és a férjemmel együtt a legfontosabb ember az életemben. Bármit tudunk együtt csinálni és mindent megbeszélünk.
2015. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Lany vagyok 15 eves van egy bátyám aki 18eves hat mondhatni hogy vannak tűrhető napjaink de van amikor kb meg tudjuk ölni egymast nem nagyon jovunk ki egymással de hat ez van
2015. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
Mi hárman vagyunk lánytesók. Én vagyok a legfiatalabb,sok év van köztünk.A legidősebb ők nővérem 32,a középső 27 és én 13 vagyok.nagyon szoros a kapcsolatunk, főleg a középsővel.Am miért kérded?
2015. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

0


18lány

2015. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
40 éves nő vagyok egy 30 és egy 31 éves húgom van és egy 42 éves bátyám, nagyon jó a kapcsolatom mindegyik testvéremmel
2015. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#3 csak érdekel:D
2015. nov. 4. 20:06
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
23-25 éves lányok/nők vagyunk. kicsiként elég rossz volt a kapcsolatunk, mostanra már jobb. közös programot nem nagyon szoktunk csinálni. szökőévente 1x max
2015. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

2 jóval nagyobb fiútesóm van, és én vagyok a legkisebb lány. Ők 6 és 8 évvel nagyobbak nálam.

Mindhárman különbözőek vagyunk: a legnagyobb a realista, hitetlen és matekfej és szocializálódó. a középső mindenhez ért (kitűnő tanuló volt). és én vagyok a művész, mint rajz, mint zene.

Mióta a középső egyetemre ment, és csak 2-3 havonta látom úgy érzem, hogy jobb lett a kapcsolatom mint eddig, mikor hétvégenként láttam.

Bár különbözőek vagyunk, szoktunk együtt lenni nagy ritkán. Pl. vakációkban együtt számítógépes játékokat játszunk (lány létemre csatlakozok hozzájuk a Lol-ba, Cod-ba, stb.)

2015. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Hárman vagyunk testvérek.

Nővérem 23 éves

én (lány) 22 éves

húgom 17 éves

2015. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

17/F vagyok. Nővérem 31 Bátyám 35

Mindkettejükkel nagyon jó a viszonyom. Nővérem messze lakik párjával, véletlenszerűen 3-4-5 hetente jár haza így sok személyes élményem most nincs vele, de kiskoromból sok jó emlék köt hozzá. Telefonon naponta beszélünk. Van hogy elmegyek hozzájuk amolyan "kirándulásra" 1-2 hétre.


Bátyám közelben lakik, vele szinte naponta találkozok. Sokszor dolgozunk együtt, mikor mit. Nyáron ő rendezett nekem melót. Ő amolyan pót-apám, sokszor kapok tőle ajándékot, ruhát, zsebpénzt. Ha van ideje elvisz szórakozni haverokkal vagy ahová akarok menni. Vasárnaponként járnak haza a családdal (feleség és 2 gyerek) ebédelni és kikapcsolódni a gyerekek mellett :D

Kisebb koromban sokszor járt külföldön, sokszor vitt magával, ha nem vitt akkor hozott ajándékot, jártunk együtt "bulizni" a haverjaival stb. Szeret kötekedni, és néha legszívesebben lepofoznám, de nagyon jó arc :D


Tehát jobb tesókat nem is kívánhatnék :D

2015. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!