Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a bátyám...

Mit csináljak ha a bátyám mindig idegesít otthon és nagyszüleimnél?

Figyelt kérdés

Egyfojtába csak idegesíteni tud pl:otthon mindig oda jön aszt elkezdi ütögetni a lábam vagy a vállam (persze nem erősen de nagyon sokszor) amikor telefonozok,vagy ha tvzek elkezdi aszt hogy oda jön es ra

ám ugrik...stb

Én meg mindig mondom neki hogy tünjel már el vagy szünjel meg.es még szavakkal is idegesit de azt kevésbé csinálja.pl:hlye idióta stb..én meg visza szólok neki hasonlókat és elkezdi megint ezt csinálni.de akkor is ha nem szologadt be.probábaltam azt hogy nem figyelek rá de akkor is ezt csinálja nagyon sokáig és nem bírom ki.Mit kezdjek vele?A válaszokat előre is köszönöm


2015. nov. 8. 09:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia! Szüleitek mit szólnak hozzá??!!
2015. nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni, majd kinövi. Vagy üsd te is őt.
2015. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az anyukam raszol hogy fejezzebe de 1-2 percel utana elkezdi megin csinalni
2015. nov. 8. 10:32
 4/11 A kérdező kommentje:

Es az apukam meg hetkoznap este van otthon es akkor nem csinalja

Hetvegen meg delutantol estig otthon van es akkor vagy vele vagyok es a batyam a nagyszuleimnel van vagy pedig edzesen,mecsen a nagyszuleimnel meg a naygmamam raszol de akkor is fojtatja a papam pedig nincs otthon csak este es neha o azt mondja hogy ne menjek bele de ha ram ugrik lefog.... es o 14eves

2015. nov. 8. 10:41
 5/11 anonim válasza:
Gondolom nem vagytok még olyan idősek, mi is ilyenek voltunk tesómmal, csak nem ütögetett. Majd kinövi. Tapasztalatból mondom hogy hiába szólsz neki vissza valami frappánsat, Úgyis übereli :D próbálj meg nem figyelni rá, egyszer visszavesz valamennyire
2015. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Most éppen a bátyám edzésen!engem meg elvisznek a

nagyszuleimhez.Rendben majd ujra kiprobalom hogy nem figyelek ra

2015. nov. 8. 10:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Járj te is edzésre, és ha nem fér a bőrébe, menj ki vele kosarazni vagy focizni, biciklizni. Túl sok az energiája.

Egyébként tényleg életkori sajátosság, az én fiaim is ezt csinálták, aztán kinőtték.:-)

2015. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én is járok edzésre és mind a keten jégkorongozunk.de még van 2 bátyám rajta kivül és abból még egy hokizik

Összesen 4-en vagyunk a legnagyobb nem sportol

2015. nov. 8. 12:03
 9/11 A kérdező kommentje:
És ha kinövi akkor mikor? 14evesen.elödtem még van élet
2015. nov. 8. 12:11
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és ne értsétek félre a bátyám 14 éves
2015. nov. 8. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!