Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a párommal?...

Mit csináljak a párommal? Egyáltalán nem érdeklem, nem csinálunk közös programokat, semmi nem érdekli.

Figyelt kérdés

Állítólag az előző barátnőivel is ilyen volt, mert ők is mindent megcsináltak neki - mosás, főzés, takarítás, asszonyka kirittyentve, nedves öllel, akcióra készen, non-stop. Igen, sajnos ezt én is elmondhatom, hogy megtettem neki, és látom is rajta, hogy talán emiatt nem érdeklem már annyira. Valahogy fel kellene éleszteni benne a vadászösztönt, hogy ne legyen teljesen biztos afelől, hogy engem nem veszíthet el, és mindig kéznél leszek neki. Tudom már, hogy az is baj, hogy nincs sok önbizalmam, de hogyan lehetne, hogyha tőle nem kapok pozitív visszajelzéseket? Se egy "szép vagy szivem", vagy "jól áll neked ez a szoknya". Semmi. Hiába sminkelek, tartom karban a hajam, és a testem, öltözködöm szépen, ha teljesen levegőnek néz, s emellett van képe azt mondani, hogy szeret engem. Már nem tudom mit tegyek. A szakítás csak a legvégső megoldás lehet, szeretném megmenteni ezt a kapcsolatot, hiszen szeretem. De fáj, amit művel. Hogy semmibe vesz, nem foglalkozik velem, nem csinál velem közös programot, mert elmondása szerin, ha velem lenne, elhanyagolná a haverját(!!!), velem meg ugye minden nap "együtt van", mert velem lakik. De nem az otthoni, megunt, megszokásból tartott, megbízható, de porosodó bútordarab akarok lenni, hanem az a csaj, akiért anno annyi hónapon át majd' megszakadt, hogy megszerezze, borral, romantikával, és tüzes szeretkezésekkel. A régi énjét akarom visszakapni, vagy legalábbis valami hasonlót.

Ötletek, hogy mit tehetnék? Előre is köszönöm.

23L 22F



2015. nov. 20. 21:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyik este mikor a tv előtt ül előtte készülődj. Vegyél fel valami dögös rucit aztán mozdulj ki a csajokkal.
2015. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Már megvolt ez a próba is, annyit mondott, hogy jó szórakozást...:/
2015. nov. 20. 21:23
 3/24 A kérdező kommentje:
És amikor hazaestem hajnali 4.15kor, és mellébújtam az ágyba, annyit mondott, "de hideg vagy", elfordult, és elaludt. Szóval se egy puszi, vagy bármi más. A szexet is néha úgy kell ráerőszakolni, mindenféle praktikákkal, holott régen neki volt nagyobb a libidója, és külsőleg maximum pozitív irányba változtam.
2015. nov. 20. 21:28
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress olyat, aki foglalkozik veled.
2015. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De szeretem. A kérdést is ezért tettem fel, hátha akad olyan, aki volt már ilyen helyzetben, és esetleg megoldania is sikerült.
2015. nov. 20. 21:42
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Akkor hanyagold el te is őt, ne főzz neki ne moss rá, ne kérdezgesd milyen napja volt. Végső esetben ha semmi nem jön be sajnos csak a szakítás megoldás.
2015. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Miért érezné, hogy bármikor elveszíthet, amikor Te éppen a gyakori kérdéseken próbálsz taktikát kitalálni arra, hogy megtartsd minden áron?

A válasszal nem szemétkedni akarok, de gondolkodj el rajta.

Akkor fog félni attól, hogy elveszíthet, ha VALÓBAN az a helyzet, hogy elveszíthet.

2015. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"Valahogy fel kellene éleszteni benne a vadászösztönt, hogy ne legyen teljesen biztos afelől, hogy engem nem veszíthet el, és mindig kéznél leszek neki."


Tényleg nem akarom megbántani az érzéseidet, de így a leírtakból nem az jön le, hogy annyira fontos lennél neki, megbecsülne, és tenni akarna a kapcsolatotokért.


Nyilván tudja, hogy benne van a pakliban, hogy elveszíthet, már csak azért, is, mert írtad, hogy 22 éves korára már több, őt kiszolgáló, körbeugráló barátnő pattant meg mellőle - vagy ő szakított velük, ezt nyilván nem tudom, de ha velük is így viselkedett, akkor az előbbi tűnik valószínűbbnek.


A haverjával, akit nem akar elhanyagolni, milyen gyakran találkozik? Szórakozóhelyre mennek együtt, kimozdulnak, vagy átugranak egymáshoz időnként?


Ti ketten amúgy közös albérletben éltek? Mióta éltek együtt? Dolgoztok mind a ketten?

2015. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A szakítások változók voltak. 50-50%. A haverral egy osztályba járnak, mivel még tanul a párom. Dolgozunk, éldegélünk. Lassan egy éve együtt élünk. Ma nagyon erősen a szakításon gondolkozom. De tekintettel akarok lenni arra, hogy 29.-én szülinapja lesz. Nem akartam megbántani, de muszáj lelépnem, mert ez a kapcsolat csak neki kedvező, én effektíve semmit sem kapok tőle. Az első évfordulóra egy virágot nem vett, de szóban sem fejezte ki, hogy örül, hogy Ennyi ideje vele vagyok.
2015. nov. 20. 22:10
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ó, mintha csak az exemet írtad volna le, még a kor is stimmel... Úristen. Egy gyökér volt, így a leírásod alapján a te pasid is az. Hidd el, ez jobb nem lesz, csak rosszabb. Velünk is ugyanez volt. Romantikus kezdés, nagyon szerelmesnek tűnt és mindent megtett értem, a csillagokat az égről, minden klappolt. Aztán egyre több vita (általában ő provokálta ki), teljesen figyelmen kívül hagyott, állandóan gépezett... A végén már szinte könyörögnöm kellett a szexért (egyedül az izgatta fel, ha sírtam, de az nagyon), nagyon megalázó volt, sajnáltam, hogy ne dobtam ki hamarabb. Ráadásul hiába próbáltam vele a problémákat megbeszélni, abszolút hidegen hagyta. Mintha a falnak beszéltem volna...

De rengeteget tanultam belőle, pl. hogy ne pazaroljam az időmet olyanra, akire nem éri meg. ;)

2015. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!