Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Tipikus 13 éves kány vagyok....Elkezdek december elején gondolkodni a karácsonyi ajándékokon.A húgom mindíg az első,mert sohasem tudom mit adjak neki....Nem szereti az ék szereket...A telefon tokokat....a bögréket....és stb.Tehát nagyon meg vagyok lőve,mit adjak egy nem tűl lányos,de nem is túl fiús 12 éves lánynak?Gondolkodtam az órán,de most adta nekem azt amit tavalyi szülinapjára kapott,mondván nincsen kedve hordani,így legyen az enyém...Most nagyon nem tudom mit adjak neki,ő mindíg olyan jó dolgokat ad nekem,én meg nem igazán tudom eltalálni...Most?

2015. dec. 5. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:

A jó ajándék az, ami neki szól.

Ne csak bolti tárgyakban gondolkozz!

Pl a húgom tudja, hogy utálok mosogatni, készített öt "mosogatok helyetted" kupont. Egyet elraktam, azóta is őrzöm.

Esetleg egy jó könyv, a kedvenc írótól. Kedvenc banda poszteren...

2015. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eu a kupon-ötlet kimondottan jó, de lehet egy mozimeghívás is - amikor olyan film lesz, amit feltétlen meg akarna nézni, egy közös vásárolgatós nap, egy meghívás a kedvenc kajálajába (pl kínai, pizzázó, stb)
2015. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvihetnéd bevásárolni. Már persze összeghatárig.
2015. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!A kupon aranyos vásárolnj nem szeretet,mozizni sem nagyon,és kedvenc bandája singyen,de ha esetleg tudtok még ötleteket,nagyon szívesen fogadnám őket... :-)
2015. dec. 5. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó, szerintem itt felsoroltunk mindent.
2015. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Mennyi pénzt szánnál rá?

Szereti e a kézzel készített dolgokat?


Esetleg javasolnám, hogy készíts neki saját készítésű hógömböt, szerintem én 12 évesen még örültem volna az ilyesminek.

Esetleg, ha van kedved készíthetsz neki egy társasjátékot is, amivel együtt, vagy akár családilag tudtok játszani (az is jó,ha sablont letöltesz netről és arról csinálod)

Egyébként a társas szerintem egy nagyon jó ajándék, ha van rá pénzed, mert azt együtt tudjátok használni és így egy kicsit közelebb is tudtok kerülni általa egymáshoz.


Ha ez sem tetszik, akkor esetleg én is egy jó könyvet tudnék ajánlani. 10-12 éves koromban a "Szárnyak titka " című könyv nagy kedvenc volt, esetleg tudom azt javasolni..:)

2015. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindent! :-)
2015. dec. 9. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!