Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek is szemétség? A...

Szerintetek is szemétség? A többi lent

Figyelt kérdés
Van egy bátyám. Mivel jóval az átlag felett élünk és elkényeztették nem tanul . Nagyon okos gyerek de öntörvényű. Én jó tanuló vagyok orvos leszek . Most azt mondják a bátyám kap főleg földeket, ilyesmit mert én úgyis orvos leszek. Magyarán én tanulok végig kell sz*pn*m az orvosit minden ő meg mivel nem tanult megkap majdnem mindent hogy erőlködés nélkül megéljen ''nehogy dolgozni kezdjen,, ne értsetek félre anyagilag jól fogok állni de az elv nem tetszik hogyha nem tanul valaki akkor nehogy már dolgoznia kelljen

2015. dec. 26. 18:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom, a földeket azért kapta, hogy gazdálkodjon, nem? Azért az elég kemény munka.
2015. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom nem Magyarországon tervezel orvos lenni, mert azt írtad, hogy jól fogsz élni. Ha meg úgysem maradsz az országban akkor nem mindegy, hogy ki kapja a földet? Én bátyám is Ausztriában orvos ezért a szüleim inkább nekem segítenek, mert neki nincsen rá szüksége (bár én dolgozom és tanulok, nem célom belőlük megélni).
2015. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Magánpraxisom lesz . És kapok ingatlant bérbe adni.

Van emberünk aki földetművel ilyesmi

De nemtudom pontosan milyen logika az ha valaki nem tanul akkor élete végéig eltartja a család

2015. dec. 26. 18:47
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne tanulj te se, várd meg míg földet kapsz és tanulj utána.
2015. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Te ingatlan kapsz, ő földet..akkor mi a gond?

Ha meg már eleve úgy állsz hozzá, hogy sz*pni fogsz az orvosin akkor ne is menj oda.

2015. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
aha orvoslesz tuti biztos...
2015. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

3: Miért tartanák el? Elég nehéz ám a földdel boldogulni, akkor is ha kiadod és nem te magad műveled. Ha embereket vesz fel, hogy műveljék, akkor is sok dolga lesz. Ha ért hozzá és nem viszi csődbe :)

Téged is támogatnak azzal, hogy tanulhatsz. Meg írod, hogy kapsz ingatlant.

2015. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
De hát magánpraxist csak akkor nyithatsz, ha szakorvos vagy :D... az meg 5-6 év, és végig kell szívnod a rendszert.
2015. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Értsétek meg az elv a lényeg azért két budai ingatlannál többet ér az örökség nemcsak földek vannak
2015. dec. 26. 18:58
 10/26 A kérdező kommentje:
Igen mert az orvosi pálya tetszik de attól még az orvosi egyetem nehéz
2015. dec. 26. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!