Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen gyakran találkozol a...

Milyen gyakran találkozol a testvéreddel és milyen a viszonyod vele felnőttként?

Figyelt kérdés

Olyan válaszokra vagyok kíváncsi, ahol a testvérek már értelemszerűen nem egy házban élnek, hanem mindkettőjük vagy legalább az egyikőjük már a saját életét éli, családja van, stb...

Jobb a viszonyotok mint gyerekként vagy rosszabb? Miért? Szerinted milyen az ideális testvéri kapcsolat?



2016. jan. 14. 20:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Hetente-kéthetente hétvégén 1-2 nap, mikor hazamegyek anyámékhoz. Rosszabb a viszonyunk, nem tudja kezelni az "élet dolgait" és folyton be van feszülve.
2016. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

Gyerekként és fiatal felnőttként ideális kapcsolatom volt vele, nagyon mély barátságunk volt, sok programot szerveztünk együtt.

Mióta megnősült, azóta semmilyen érdeklődést nem mutat. nyilván nem várom el tőle, hogy állandóan rajtam lógjon és továbbra is velem ossza meg a hobbijait pl, de nagyon bánt, hogy egyszerűen sz*rik a fejemre. Mintha az elmúlt 27 év semmi lenne. Másik országrészben él a feleségével, ritkán jár haza, akkor sem kérdezne annyit se, hogy hogy vagyok. Szilveszterkor küldtem neki üzenetet, hogy boldog új évet kívánjak és megkérdezzem, hogy vannak, válaszra se méltat a mai napig. Óriási papucs lett belőle, utálom, amit a házasság csinált belőle. És hiányoznak az elmúlt évek, akkor tényleg testvérek voltunk. De már két éve csak két távoli ismerős vagyunk.


27/N

2016. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Mindkettőnknek családja van, ő külföldön él, kb. háromszor jön haza egy évben. Nagyon jó a viszony, segítünk egymásnak és a szüleinknek, ahol tudunk.
2016. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

2-es,sajnálom! Rossz ilyet olvasni. :(

Légyszi írjátok meg azt is, hogy mennyi korkülönbség van köztetek és a nemeteket is! Kösziiii :)

2016. jan. 14. 20:29
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: köszi az együttérzést. Hat év van köztünk, értelemszerűen ő férfi, én nő.
2016. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
28évig össze voltam zárva vele egy házba. 5éve sikerült vennem egy házat, azóta 3x véletlenül találkoztam vele. Az is sok volt.
2016. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, a testvérem férfi, 3 évvel idősebb, mint én (nő). Skype-on napi kapcsolatban vagyunk, de inkább chatelünk, ritkán beszélünk.
2016. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%

Soha nem szoktunk találkozni.

Soha nem volt jó viszonyunk.

2016. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

4-en vagyunk testvérek, mindannyian külön élünk.

Gyerekként az öcsémmel és nővéremmel állandóan verekedtünk, veszekedtünk. A húgom legkisebb lévén gyerekként mindannyiunkhoz ragaszkodott.

Felnőttként, hogy az élet messzire is sodort minket egymástól mind a 4-en ragaszkodunk egymáshoz.

Sajnos ritkán találkozunk, de ha találkozunk akkor az nagyon szoros, meghitt találkozások.

Felnőttként egyedül a húgom él Magyarországon. Öcsém Oroszországban, a nővérem Egyesült államokban, és én Angliában élek.

Minden évben nyáron 2 hetet a soros családnál töltjük a nyaralást. Idén mindenki nálam nyaralt. Jövő nyáron mindenki hazamegy Magyarországra, mert a húgom soros.

Az ünnepeket nehezebb megoldani, akkor csak azok a testvérek találkoznak akik tudnak utazni.

Pl: én idén júniusban és augusztusban is hazamegyek pár napra így a húgommal több időt tölthetek el.

A mostani karácsonyt és szilvesztert az öcsém és családja a nővéreméknél ünnepelte.

Nagyon ragaszkodunk egymáshoz, a távolságok miatt csak így tudjuk megoldani a személyes találkozásokat.

De skype-n bárki bármikor elérhető, és havonta egyszer egy közös skype dumaparti van :)

2016. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:59 vagyok.

A korunk.

Nővérem 46 éves

én 44 éves vagyok

az öcsém 40 éves

húgom 38 éves.

2016. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!