Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy beszéljem le a hosszú...

Hogy beszéljem le a hosszú hajról az öcsemet?

Figyelt kérdés
Tudom mindenkinek a saját döntése, de csak segíteni szeretnék neki, nem akarom hogy ez miatt soha ne legyen barátnje, meg hogy melegnel nézzék. 15 éves lesz pár hónap múlva, 10 éves kora óta Rocker. Külsőleg nem hord egyébként csak átlagos ruhákat, de a hosszú hajat mindenképp szeretné de nem érti meg, hogy undorító fiún. Van annyi divatos haj de egyik se kell neki. A kedvenc zenekarai(ha számít valamit) pokolgép, ossian, iron maiden, judas priest, tankcsapda. De engem az is idegesít, hogy nem normálisan él, hisz nem ez a divat, ez már nem a 80-as évek. Nem akarom, hogy el..sza az életét.

2016. jan. 17. 07:41
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
94%

Te hány éves vagy?16? Már ne haragudj...Attól még,hogy hosszú a haja az öcsédnek,lehet barátnője,és melegnek sem fogják nézni.

Miért akarsz ráerőltetni valami olyat,amit nem akar?

Szegény kölyök...

2016. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
95%
Annyira sajnálom, hogy egy beszűkült elmeháborodott vagy.
2016. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
94%
Inkább te nézz magadba. Az öcséd szimpatikusabb!
2016. jan. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
92%

Szeretem a hosszú hajat, és ezeket a bandákat is. És tuti, hogy nem vagyok egyedül...

Tudom, hogy csak segíteni akarsz neki, de ez az ő döntése. Ha próbálod megváltoztatni csak neki ártasz vekee, hiszen nem tudja önmagát adni, és annál rosszabb nincs. Majd ha az emberek tényleg rosszul bánnak vele (reméljük nincs annyi hülye) hidd el, hogy saját maga fog változtatni. Addig is hadd keresse a saját útját:]

2016. jan. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
93%
Már miért lenne a hosszú haj undorit9 a egy fiún..jesus. Max előnytelen valakinek..de semmi több.
2016. jan. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
91%
Ez, ugye egyfajta betegség nálad. Miért ne lenne barátnője? Ahol lakok, elég sok buli van nyaranta. Van, jó pár hosszú hajú pasi és velük az aktuális csaj. Attól, hogy te betegesen ragaszkodsz a legújabb trendhez, az nem biztos, hogy mindenki ilyen beszűkült. Na és miért szeretnél az öcsédnek olyan hajviseletet, amitől ő rosszul van?
2016. jan. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
80%
Most miért, tök aranyos*-*
2016. jan. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
90%

Anyukanak mi a velemenye?

Amugy, lehet, hogy csak Te nem tudod, mi all neki jol es mi nem.

Te mit szolnal, ha ocsed azt akarna, hogy valtoztasd meg a frizurad vagy a szinet?

2016. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
90%

Hát, nem szeretnék ilyen testvért, aki a saját ízlése szerint alakítana engem. Bocs, de helyenként a róla alkotott véleményed már a primitívség területére lép át. Itt neked kellene változtatnod: ha valaki el...sza az életét, az Te vagy a beszűkült világoddal, ahol, mint Észak-Koreában, megvan, mely frizurák az elfogadhatóak, és ahol a múlt, a kortársaktól eltérő útkeresés ciki, majdhogy nem bűn. Akármit csinálsz a világ nagyobb, mint amekkorára Te próbálod beszűkíteni.


Az öcsédet meg egyszerűen hagyd békén. Nem ezen fog múlni, talál-e barátnőt, mivel bőven vannak lányok hasonló érdeklődési körrel. De nekem is van bátyám, így nagyon jól tudom, hogy Te nem miatta aggódsz, hanem azért, hogy majd téged cikiznek az öcséd miatt.

2016. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
87%

Tök jó ez a haj, hagyd őt békén. És ne pakold a képét egy fórumra!


Hacsak nem te vagy az "testvér"...

2016. jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!