Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen testvéri kapcsolatról?

Figyelt kérdés

A férfi a nővérével és a szüleivel egy házban lakik, de külön bejáratú lakásokban.

A nővér mos,főz,takarít,vasal,bevásárol az öcsire. Az alsógatyáit is a szekrényben összehajtogatva bepakolja. Egy házban laknak de naponta legalább minimum 3 alkalommal beszélnek telefonon. Minden titkot, problémát, személyes gondot, párkapcsolati kérdést megosztanak egymással. Ha az öcsinek orvoshoz kell menni akkor együtt mennek. Ha öcsi hozza a barátnőjét akkor szól a nővérének hogy akkor most programja van és ne telefonáljon fel este hogy kész a vacsora. Ha mondjuk az Ikeába kell menni akkor a nővérke az öcsével megy és véletlenül sem a férjével.

Ez komoly, nem kamu!

Én az egész történetben az öcsi barátnője vagyok. Értem hogy van testvéri kapcsolat de ez már sok. Úgy érzem magam mint valami élettel teli guminő, mert minden másra ott van a nővére.


2016. márc. 5. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Lehet ha te nem vagy kéznél, szól a nővérkének :D
2016. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy hasonló szitut.A párom haverja 44 évesen még mindíg a hugát isteníti.Számára ő a nöi ideál.A pasi az anyjával él,a huga egy másik házban két utcával odébb a két gyerekével,a férje külföldön.A tesók mindenhová együtt mennek,ha a hugi bulizni akar báttyó,vag anyuci a bébiszitter.A srác egyedül van nincs nője,mert nem sok nő bírná ezt elviselni,hogy dróton rángatják a pasiját.Egyszer volt neki egy barátnője,de akkor meg az anyjával ment le a Balatonra és nem a párjával.Sajnos az ilyen emberek egyedül maradnak,mert nem tudnak elszakadni a családi fészekből.
2016. márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2: örülök hogy írt valaki aki ismer hasonló szitut. A férfi már 37 éves a nővére pedig 42 akinek van egy egészségügyi gonddal küzdő férje. Naponta legalább 3x felhívja a nővére vagy ő a nővérét, mindent megosztanak egymás között és egymás titkait a külvilágtól védik mint a pajzs. Úgy érzem hogy az én szerepem csak a szexuálitásra terjed ki mert azt nővérkével nem lehet. Még egy gyerek kellene neki amit akár a nővérkével együtt felnevelhet ha már annak úgy sincs gyereke és 42 évesen kevés az esélye arra hogy legyen neki.
2016. márc. 5. 23:18
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem szereted igazán őt,szerintem lapát.A jövőben is így lesz,és ezt sosem fogod tudni elviselni.
2016. márc. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
51%
Lehet, hogy a nappal húgom, este d..... helyzet áll fönn. :D
2016. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%

Szépen írsz a párodról "öcsi"...

Lehet, ezért vagy féltéken a nővérre, mert kicsit "érdekes" modorod van?

2016. márc. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Leszarom.
2016. márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
MENEKÜLJ!!! Az ilyenek nem fognak soha megváltozni ,soha nem érhetsz a tesója nyomába ,csak azért kellesz,mert a nővérét csak nem dughatja már meg. Tényleg, amúgy miért vagy egy ilyen pasival?
2016. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!