Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most mi a fenét érezhet a...

Most mi a fenét érezhet a nővérem, ha egyszer csak utálni kezdett?

Figyelt kérdés

Megkértem, hogy segítsen valamit lemásolni az internetről egy lapra, mert olyan sok volt, hogy egyedül nem bírtam, és kellett egy dolgozathoz, de nem ez a lényeg. Megcsinálta amit kértem tőle, majd kiment a konyhába, hozott egy zsemlét, és enni kezdte. Közben viszont lecsippentett darabokkal dobált meg, és közölte, hogy utál. Azóta nem hajlandó szóba állni velem. Vittem neki egy sajtot (ilyen háromszögeset, mint a mackósajt), azt hozzá vágta a macskámhoz. Azelőtt viszont tök normális volt, nem volt zaklatott vagy ilyesmi. Elvégezte, amire kértem és ilyen lett. Ez most mi?

(Nézünk együtt egy sorozatot, amit nagyon szeretnék már folytatni. Szerintetek nézzem egyedül, vagy várjam meg, amíg befejezi? Vagy most mi lehet a baja, mert nem értek semmit.)

Ja még annyi történt közben tegnap (ez az incidens tegnap kezdődött), hogy írta Facebookon, hogy küldjek magamról ciki képet, mert a Gondoltad volna?-n olvasott valami olyat, hogy az a jó barátság jele. Erre én küldtem egy képet két gyerekről. Az egyik háttal van a másiknak, aki egy kést tart felé, mintha le akarná szúrni. Azt írtam mellé, hogy a képen ő van a késsel. Ezzel érzékeltetve, hogy úgy érzem, mintha elárult volna vagy nem is tudom. Erre nem írt semmit. 17/f (ő 20)


2016. ápr. 17. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajt helyett csokival próbálkozz, az általában célra vezetőbb.
2016. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az pont nincs háznál, de ezek után nem is szívesen adnék neki semmit.
2016. ápr. 17. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Oké, ez eléggé fura. Egyik napról a másikra ilyet csinálni... mintha valami 5 éves kiskölyök lenne.
2016. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A "sztori" alapján erősen kételkedtem benne,hogy a kettőtök életkora összesen eléri a 12őt kb...
2016. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet megjött neki vagy egyéb frusztrációja van, amit rajtad vezet le. Hagyd figyelmen kívül.

Egyébként 20 éves létére meglehetősen gyerekesen viselkedik, nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele.

2016. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó.
2016. ápr. 18. 15:53
 7/7 anonim válasza:
Pörgőrúgás oszt cs
2016. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!