Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak szerintem jogos a felhábo...

Csak szerintem jogos a felháborodásom a hugom ellen?

Figyelt kérdés

Tegnal a barátom nálunk aludt és a barátom el ment fürdeni egyedül de fürdés közben bement a hugom a fürdőszobába és elkezdte a haját csinálni amikor bementem a fürdőbe a hajgumimért akkor megláttam a hugomat és kiküldtem onnan és neki állt feljebb hogy én kiküldtem amikor a baràtom fürdik. Mert a h*lye haja nem érne rá 10perc múlva.

Persze a hugom beadta a kis ártatlant a szüleimnek meg egy kicsit át is szinezte a dolgot így neki hittek és nem nekem

Szerintetek jogosan háborodtam fel a hugom miatt ?

Hugom:13

Barátom19

Èn:18



2016. máj. 21. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy jogosan.A hugod talán kiváncsiskodni akart, a szüleidnek sincs igazuk.
2016. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen ,teljesen jogosan háborodtál fel. Lehet ,hogy a hugod meg látni akarta a barátod meztelenül ,mert most van ebben a korszakban. Ennek ellenére szerintem beszéld meg ezt vele ,és hogy ne csináljon többet ilyet. Remélem segítettem :)
2016. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
A barátod miért várta meg, hogy te küld ki? Ezek szerint ő nem volt felháborodva...
2016. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Igenis jogos. Szerintem a húgod sem örülne neki, ha a barátod menne be megcsinálni a haját, mikor ő odabent fürdik.


Egyébként csak puszta kíváncsiságból, megtudhatom, milyen mesét adott be a húgod a szüleiteknek?

2016. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
85%
Igen .Velem is ez a helyzet csak nekem nővérem van.A hugodtól illetlenség,hogy bemennt amikor a barátod fürdik.Kérdezd meg anyukádat,hogy ő mit szólna ha a hugod barátja rá nyitna.
2016. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A barátom is mondta a hugomnak hogy menyjen ki és ezt szépen finoman de nem és utána mentem be én és kiküldtem.

Szerintem nem az érdekelte hogy láthassa mesztelenül hanem a nemiszervét mivel a hugom még tudatlan és gondolom kíváncsi volt de akkor is nem ez a megoldàs.


Azt mondta a hugom hogy bekopogott és megkérdezte a barátomtól hogy nem-e zavarja ha a haját csinálja meg amikor fürdik és ő szerinte a barátom megengedte neki és nem zavarta hogy bement.

Nekem a barátom teljesen mást mondott és neki hiszek mint hogy a hugomnak mert nem hinném el hogy a baràtom megengedné meg a hugom se az a illemtudó gyerek.

2016. máj. 21. 22:03
 7/13 Fruzs33 ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen jogos.
2016. máj. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Hát igen, a barátodnak kellett volna akár rákiabálni,hogy menjen ki. Legalábbis bele gondoltam fordított esetben, hogy a sógorom bejön amíg fürdök..Biztos kizavarom, még akkor is, ha nem én vagyok otthon. Ne kukkoljon senki meztelenül. Ráadásul nem hiszem el, hogy nincs máshol tükör a házban, csak a fürdőben. Legalább egy kis kézitükör sincs?

Neked volt igazad. A húgod valószínűleg kiváncsi volt, esetleg tetszik is neki a barátod.

Amíg a barátodnak ez nem imponál,addig ne aggódj.

2016. máj. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 MZ.per.X ***** válasza:
61%
Most amúgy tényleg egy 13 éves gyerek hülyeségén megy ekkora hiszti? :D
2016. máj. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a szüleidet nem értem. Ha a 13 éves lányom bemenne, amikor egy neki "idegen" fürdik, biztosan nem neki adnék igazat, sőt kicsit elbeszélgetnék vele.
2016. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!