Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testverem külföldön él én...

Tila13 kérdése:

A testverem külföldön él én meg itthon turom a földet! Nem értem a pénz vette el az eszét vagy igy látja jónak? Nem ugy kellene hogy segitsünk egymáson

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Minden ember saját sorsának kovácsa.

ráadásul nem is értem mire vársz választ, hiszen nem derül ki semmi csak az hogy sírsz amiért a tesód vitte valamire.

2016. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%

Elvette az eszét? Lehet csak látott egy lehetőséget és kihasználta, jól csinálta (valószínűleg).

Amúgy testvér, oké, de csak meg kéne tudni élni a saját lábadon, vagy ha nem, kérd meg hogy küldjön neked támogatást. Viszont azt ne akard már elvárni, csak mert rokon, hogy egyből a fél fizetését rád költi csak mert testvér.

2016. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Most jól értem, hogy azt várod el, hogy a testvéred tartson el, mert ő tanult, dolgozott, megragadta a lehetőséget? Nem vagy te kicsit pofátlan, hogy más munkájából akarsz megélni?
2016. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A kiírásodból nem derül ki mért neheztelsz rá. Mindenki saját sorsáért felelős. Ha te a földtúrást választottad a külföldi munka helyett, ne rá legyél mérges! Biztos neki is megvannak a maga nehézségei.
2016. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem amiatt megy a rinya, hogy nem tart el a tesód? Miért kéne neki? Te mit segítesz neki? Mire föl várod el, hogy ő pénzeljen?
2016. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt várod, hogy a testvéred eltartson? Szép is ingyenélő vagy. Nem is értem miért nem vitted semmire.
2016. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én tesóm meg milliomos otthon,én meg külföldön dolgozom ki a belem pár Fontért,mégis én küldök haza nekik ruhákat.. Nem éreztem soha,hogy el kéne tartania..
2016. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

És mit vársz tőle, hogy a fizetése 50%-át neked utalja? Tartson el téged?

Ki mondta, hogy maradj itthon és túrj földet?


Ki mondta, hogy jogot formálhatsz a testvéred pénzére???

2016. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira szomorú.. Nem értem miért kell mástól várni mindig a segítséget. Nekem amikor hónap végén 500 Ft maradt, mert jött egy nemvárt kiadás, akkor sem kértem senkitől még kölcsön sem. Nem kellemetlen kunyerálni állandóan? Nem zavar, hogy már nem tarják a kapcsolatot veled, mert lehúzod az embereket? Mert szerintem azért mert valaki külföldön van még nem kell elosztani a pénzét, mert otthon képtelenek boldogulni.
2016. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%
Ha esetleg a szuleiteket te tamogatod itthon, a testvered meg csak akkor amikor hazajon ket hetre a nyaron. AKkor ertheto a dolog. Ha te vagy itthon a problemamegoldo messzirol meg csak okoskodnak, akkor is ertheto a felhaborodasod. Ha mindent olyannak akar a tesod, mint gyerekkorotokba volt, de hozza nem tesz semmit, ha anyatokat egyszer se viszi korhazba ha beteg, s nem orzi, hogy el ne essen a jegen, de azert a tesod kozli, hogy szedd ossze magad. .... na en akkor megertelek.
2016. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!