Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egykék, hogy érint Benneteket,...

Egykék, hogy érint Benneteket, hogy nincs testvéretek?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy gyerekként, felnőttként hiányzott/hiányzik-e. És hogy miért. És a véleményetek a témáról. Szóval minden :)

2016. jún. 9. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Mivel sose3 volt, így nem tudom milyen lenne ha volna, de én teljesen jól elvagyok egykeként, sose hiányzott a testvér.
2016. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
93%

Èn mindig is nagyon szerettem volna, teljesen mindegy milyen nemű.

Úgyhogy engem szarul èrint,hogy nincs.


22/L/L

2016. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Én is megvagyok testvér nélkül, de anyagi és egyéb körülmények miatt szerintem jobban jártam hogy nincs.

Néha biztos jó lenne, de jó nekem így is :D

2016. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudhatnám, hogy érintett volna, ha van. Egyedül is sikeresen el tudtam zülleni.
2016. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Nagy vagyok már ahhoz, hogy ilyesmin keseregjek egész álló nap, de mindig is szerettem volna testvért, és még most is úgy gondolom, hogy jó lett volna, ha van egy testvérem, de ez van, az én életem így alakult, így is jó volt a gyerekkorom, bár a szüleimnek ennek köszönhetően (és annak, hogy ráadásul még késői gyerek is vagyok) sikerült belőlem egy elég sok egyke-sztereotípiának megfelelő kölköt nevelni belőlem, amelyekből most igyekszem kilábalni. :)
2016. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
57%
Én is egyke vagyok. Nagyon szeretek egyke lenni, kiskoromban szinte rossz volt arra gondolnom, hogy lehet testvérem. Én nem ném gondolom, hogy nem vagy nem jól szocializálódtam volna, a társaság soha nem hiányzott, rengeteget voltam gyerekek között így is.
2016. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Hát kimaradtak a gyerekkori durcák a testvér miatt, de már nem számít
2016. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
23 eves no vagyok, nincs tesom. Sosem vagytam ra gyerekkoromban, h legyen. Nem felelek meg a sztereotipiaknak, pont azok ellentetere neveltek engem. Felnott fejjel nezve talan jo lenne egy teso, de mar vszinuleg nem lesz.
2016. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Ezzel soha nem foglalkoztam, unokaöcsém a szomszédban lakott, mindig együtt lógtunk. Én örülök inkább, hogy nincs testvérem.

26F

2016. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sincs testvérem.

Számomra ez két oldalú dolog. Egyrészt hiányzik,másrészt pedig nem.Jó lenne ,ha lenne mert jobban el tudnám ütni az időmet,lenne valaki akivel eltudnék beszélgetni akár mikor,a szüleimen kívül is.És jól esne hogy van valaki,akire számíthatok.De persze ez attól is függ hogy milyen lenne vele a kapcsolatom.


De azért sem lenne mondjuk jó,mert anyagilag is másabbak lennének a dolgok.Meg ugye ha összeveszünk abból is nagyobb balhé lenne.Mivel ha egy barátod bánt téged azt mondjuk nyakon csaphatod,de a testvéredet nyilván nem.Meg ha rossz lenne a kapcsolatunk,akkor az is csak megkeserítené a mindennapjaimat.


De amúgy annyira túlzottan nem hiányzik.Azért örülnék neki ha lenne,el tudnám fogadni,de annyira nem vágyok rá.xd

2016. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!